Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТРАТЕГІЯ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ КОРМОВИРОБНИЦТВА У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

СТРАТЕГІЯ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ КОРМОВИРОБНИЦТВА У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
СТРАТЕГІЯ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ КОРМОВИРОБНИЦТВА У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,51 KB
Завантажень:
261
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Рощина Юлія Вікторівна
УДК: 631.11:[ 330.12:636.085]
СТРАТЕГІЯ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ КОРМОВИРОБНИЦТВА У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південному філіалі «Кримський агротехнологічний університет» Національного аграрного університету.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Новіков Юрій Миколайович,
Південний філіал «Кримський агротехнологічний університет» Національного аграрного університету, завідувач кафедри фінансів і кредиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Топіха Іван Наумович,
Миколаївський державний аграрний університет, завідувач кафедри економіки сільського господарства.
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Толкач Микола Іванович,
Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» УААН, провідний науковий співробітник (м. Київ).
Захист відбудеться 27.06.2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, , ауд.342.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 48600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, .
Автореферат розісланий 24.05.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.М.Миронова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах трансформації й розвитку економіки сільського господарства ринок кормів в Україні як система, практично, відсутній. Не сформована інфраструктура ринку кормів. Не в достатній мірі працюють елементи якісної пропозиції при наявності попиту на ті або інші корми. У той же час, будучи складовою частиною ринку засобів виробництва, ринок кормів відіграє вирішальну роль у виробництві найважливіших продуктів харчування – тваринницьких. Досить відзначити, що середньодобове споживання населенням продуктів тваринного походження склало в 2006 р. по м'ясу і м'ясопродуктах – 66,3%, молоку і молокопродуктах – 54,3%, яйцях – 86,2% від рівня 1990 р. і значно відстає від науково обґрунтованої медичної норми.
Рівень споживання продукції тваринництва значною мірою залежить не тільки від собівартості її виробництва, але й від того, за якою ціною реалізується продукція, у складі якої вартість кормів займає високу питому вагу.
Таким чином, всі аграрні господарства, що вирощують корми, комбікормові підприємства, що виробляють їх як промислову продукцію, та організації оптової і роздрібної торгівлі, які їх реалізують, виступаючи суб'єктами ринку кормів, повинні перебувати в стані рівноваги в кількісному і якісному відношеннях до споживачів як тваринницьких господарств, так і особистих селянських господарств, що утримують худобу та птицю. Потенційно ринковий механізм взаємозацікавленості виробників і споживачів кормів повинен бути спрямований на розвиток і здешевлення виробництва тваринницької продукції.
Отже, стратегія ринкових перетворень і розвитку всіх форм підприємств з кормовиробництва передбачає поступове й планомірне нарощування обсягів виробництва різноманітних високоефективних кормів, збільшення їх частки на ринку, оптимізацію каналів просування і збуту, підвищення рівня конкурентоспроможності суб'єктів кормовиробництва.
У загальному вигляді ця проблема і її організаційно-економічні аспекти розглядалися багатьма вченими. Серед них необхідно виділити роботи С.П. Азізова, Ф.Н. Архипенка, В.В. Березенкова, В.І. Гайдука, Д.П. Глущенка, С.П. Голобородька, В.П. Долинського, І.Т. Кищака, А.А. Побережної, Ф.В. Петриченка, А.В. Саплєва, І.Н. Топіха, М.І.Толкача й багатьох інших вчених-аграрників.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТРАТЕГІЯ РИНКОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ КОРМОВИРОБНИЦТВА У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок