Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМУНОКОРЕКЦІЯ ТА ЕНТЕРОСОРБЦІЯ У КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ПІЄЛОНЕФРИТІВ ВАГІТНИХ

ІМУНОКОРЕКЦІЯ ТА ЕНТЕРОСОРБЦІЯ У КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ПІЄЛОНЕФРИТІВ ВАГІТНИХ

Назва:
ІМУНОКОРЕКЦІЯ ТА ЕНТЕРОСОРБЦІЯ У КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ПІЄЛОНЕФРИТІВ ВАГІТНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,04 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. М.І.ПИРОГОВА
УДК 618.2-06:616.61-002.3]-085.246.2./37
ФРАНЧУК
Олександр Анатолійович
ІМУНОКОРЕКЦІЯ ТА ЕНТЕРОСОРБЦІЯ
У КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ
ПІЄЛОНЕФРИТІВ ВАГІТНИХ
14.01.01 - акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Тернопільській державній медичній академії ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Хміль Стефан Володимирович,
завідувач кафедри акушерства та гінекології медичного факультету Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я.Горбачевського.
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
ГАЙСТРУК Анатолій Никифорович
завідувач кафедри акушерства та гінекології №2
Вінницького державного медичного університету ім. М.І.Пирогова
доктор медичних наук, професор
Венцківський Борис Михайлович
Головний акушер-гінеколог МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Національного медичного університету
ім. О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ)
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України, кафедра акушерства, гінекології та перинатології, м. Київ
Захист відбудеться “26 ”вересня 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.600.01 у Вінницькому державному медичному університеті Ім. М.І.Пирогова МОЗ України (адреса: 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного медичного університету Ім. М.І.Пирогова за адресою21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 56.
Автореферат розісланий “ 22” серпня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук, доцент Покидько М.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гестаційні пієлонефрити викликають ряд серйозних ускладнень у перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду, стані внутрішньоутробного плода і новонародженого, сприяють зростанню материнської та перинатальної смертності і зустрічаються у 2,5 - 10,0 % випадків (В.И.Грищенко і співавт, 1992; О.Г.Фролова, 1997; М.Н.Шехтман, 1997; L.K.Millar et al., 1997).
Не дивлячись на те, що питання етіології, клініки, сучасних методів діагностики і лікування пієлонефритів вагітних знайшли широке висвітлення в літературі, проте їх патогенез і розробка на цій основі нових методів патогенетичної терапії вивчені недостатньо (Л.Г.Назаренко, 1989; Омар Худа Салех, 1992; Н.Б.Гордовская, 1999; S.H.Jacobson et al., 1999).
У виникненні і розвитку багатьох патологічних станів важлива роль належить механізму дестабілізації клітинних мембран (В.С.Дашкевич і співавт., 1991; О.Сенюк і співавт., 1993). Процес пероксидації ліпідів (ПОЛ), не компенсований антиоксидантною системою захисту (АОСЗ), веде до порушення фізико-хімічних властивостей мембран клітин, їх рецепторного апарату та механізму репаративної регенерації (В.Е.Дашкевич і співавт., 1991; Н.И.Жиляев, 1992). У хворих на гестаційні пієлонефрити в поєднанні з гестозами та анемією відмічається активація ПОЛ і пригнічення АОСЗ (Халиль Мунзер Али, 1992; О.І.Хлібовська, 1992; Л.Е.Лимар, 1993). Однак питання стану ПОЛ/АОСЗ у жінок, хворих на гестаціні пієлонефрити, впливу на них антиоксидантів (б-токоферолу ацетату, рутину, аскорбінової кислоти) у поєднанні з ентеросгелем і їх клінічна ефективність у доступній літературі висвітлені недостатньо.
Нирки, будучи основним органом детоксикації організму жінки під час вагітності, у післяпологовому періоді, внаслідок патологічних змін після перенесеного запального процесу не здатні до повноцінної діяльності з вилучення метаболітів та вторинно впливають на функціональні можливості печінки. Останнє поглиблює синдром ендогенної інтоксикації організму. Тому сорбційна детоксикація організму при гесаційних пієлонефритах повинна набути більш широкого застосування. Встановлено, що сорбенти сприяють нормалізації обмінних процесів в організмі, не мають негативного впливу на плід, позитивно позначаються на динаміці реологічних властивостей крові у вагітних (И.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІМУНОКОРЕКЦІЯ ТА ЕНТЕРОСОРБЦІЯ У КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ПІЄЛОНЕФРИТІВ ВАГІТНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок