Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ВИРОБНИЦТВОМ

МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ВИРОБНИЦТВОМ

Назва:
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ВИРОБНИЦТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,08 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУХАРЕНКО СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 681.5.015
МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ
АВТОМАТИЗОВАНОГО ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ
ПРОМИСЛОВИМ ВИРОБНИЦТВОМ
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському ордена Леніна інституті Сухопутних військ Міністерства оборони України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Кокошко Володимир Семенович, Одеський ордена Леніна інститут Сухопутних військ, професор кафедри військової кібернетики та інформатики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Шаронова Наталія Валеріївна, Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, виконуюча обов’язки завідувача кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами;
кандидат технічних наук, доцент
Лєпа Євген Володимирович, Херсонський економіко-правовий інститут, завідувач кафедри інформаційних систем.
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет „ОНПУ”, кафедра комп’ютерних інтелектуальних систем та мереж Міністерства освіти і науки України, м. Одеса.
Захист відбудеться „ _25_” _травня_ 2005 р. о _1200_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 при Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон _8, Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон _8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий „ _24 ” __квітня_____ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Костін В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах створення ринкових відносин одним із важливих завдань є підвищення ефективності функціонування промислових підприємств за рахунок використання нових вітчизняних та зарубіжних інформаційних технологій і інструментальних засобів автоматизованого планування і управління виробництвом.
Рівень впровадження автоматизованих систем управління (АСУ) на всіх етапах виробництва в значній мірі визначається шириною залучення останніх досягнень фундаментальних та прикладних наук для розв’язання власних задач. Тому створення інформаційних технологій, які орієнтовані на розв’язання задач виробничого планування і управління, потребує спеціального математичного, алгоритмічного, інформаційного та технічного видів забезпечення.
Одним із основних засобів планування та управління промисловим виробництвом в умовах невизначеності і високої динамічності параметрів зовнішнього середовища є моделювання стану виробництва, процесів, що протікають на ньому, яке дозволяє встановити кількісні взаємозв’язки і залежності між значущими факторами, розрахувати наслідки управлінських рішень і зміни істотних параметрів діяльності підприємства.
Проведений аналіз сучасного стану проблеми автоматизованого планування і управління виробництвом дозволяє зробити наступні висновки: при розробці математичного забезпечення АСУ обмежено використовуються можливості застосування методів аналітичного моделювання, математичної статистики і оптимізації до розв’язання задач планування і управління виробництвом; більшість теоретичних розробок не мають практичної реалізації у вигляді спеціалізованих пакетів прикладних програм, що можуть слугувати програмним забезпеченням автоматизованих систем різних рівнів; існуючі програмні продукти, в своїй більшості, недостатньо адаптовані до потреб промислових виробництв.
З огляду на вище означене доцільною являється необхідність розробки нових моделей, методів, алгоритмів і програмних продуктів, адаптованих до задач удосконалення автоматизованого планування і управління промисловим виробництвом.
Перелічені питання підкреслюють актуальність теми і задач, що розв’язуються у дисертаційній роботі, визначають мету і головні напрямки досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ, МОДЕЛІ І АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПЛАНУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВИМ ВИРОБНИЦТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок