Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ витрат виробництва в СІЛЬСЬКОму господарстві

ФОРМУВАННЯ витрат виробництва в СІЛЬСЬКОму господарстві

Назва:
ФОРМУВАННЯ витрат виробництва в СІЛЬСЬКОму господарстві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,86 KB
Завантажень:
377
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
На правах рукопису
Крушельницька Таїсія Анатоліївна
УДК 338.4391
ФОРМУВАННЯ витрат виробництва в СІЛЬСЬКОму господарстві
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук , професор
Макаренко Петро Миколайович
Дніпропетровський державний аграрний університет, проректор з наукової роботи
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Дем’яненко Сергій Іванович
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, завідувач кафедри економіки агропромислових формувань
кандидат економічних наук, доцент
Єрмолаєва Марина Валентинівна
Полтавська державна аграрна академія, кафедра бухгалтерського обліку
Провідна установа: Національний науковий центр “Інститут аграрної економіки” УААН, відділ підприємництва, м. Київ.
Захист відбудеться 10 березня 2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 в Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд. 342
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 4 лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Економічні реформи на селі, вдосконалення відносин власності призвели до значних змін у формах господарювання, в економічних інструментах, що використовуються господарем, а, відповідно, і до нових концепцій діяльності сільськогосподарських підприємств. Забезпечення економічної та фінансової стабільності в умовах конкурентного середовища потребує вдосконалення принципів і методів формування витрат в сільськогосподарських підприємствах з застосуванням новітніх економічних та інформаційних технологій.
Незважаючи на широкий діапазон охоплених дослідженнями проблем, багато питань, пов'язаних з удосконаленням процесу формування витрат виробництва та інформаційного забезпечення прийняття рішень щодо оптимізації витрат та формування собівартості, залишилися невирішеними і є актуальними.
Питанням організації і пошуку шляхів підвищення економічної ефективності діяльності підприємств, формування витрат, собівартості, їх контролю та аналізу присвячені роботи багатьох вітчизняних та іноземних вчених, серед яких найбільш відомими є розробки І. Бланка, В.Василенка, М.Грещака, С.Дем’яненка, К. Друрі, А.Кармінського, В.Колпакова, П.Макаренка, Н.Олєнєва, В.Палія, В. Плаксієнка, А. Примака, П.Саблука, П.Семиусова, С. Фалька, Х. Фольмута, А. Шеремета, О.Шпичака та інших учених.
Традиційно в Україні при оцінці ефективності діяльності підприємств спостерігався ретроспективний підхід, який унеможливлює оперативне реагування на певну економічну ситуацію в момент її виникнення та прийняття адекватних управлінських рішень. На відміну від вітчизняної, в міжнародній економічній практиці розроблені та широко застосовуються методи оперативного накопичення, обробки і використання економічної інформації формування витрат та собівартості продукції.
Поряд з цим проблеми формування витрат із застосуванням контролінгу, як інструменту підвищення економічної ефективності діяльності підприємств, розглядаються обмеженим колом авторів, серед яких найбільш вагомий вклад зробили такі вчені як Н. Данілочкіна, Р. Манн, Е. Майєр, М. Пушкар, С.Петренко, Л.Сухарєва. У той же час фундаментальні дослідження щодо контролінгу в сільськогосподарських підприємствах майже не проводяться. Незважаючи на широкий діапазон охоплених дослідженнями проблем, багато питань, пов'язаних з удосконаленням процесу формування витрат та інформаційного забезпечення прийняття рішень щодо їх оптимізації, залишилися невирішеними і є актуальними.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ витрат виробництва в СІЛЬСЬКОму господарстві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок