Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> управління витратами ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

управління витратами ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

Назва:
управління витратами ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,40 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА аКАДЕМІЯ нАУК УкраЇнИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
МОКРОУСОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 658.8: 338.45:621
управління витратами
ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (переробна промисловість)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк-2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості Національної академії наук України (м. Донецьк) у відділі проблем управління виробництвом.
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент
Парасій-Вергуненко Ірина Михайлівна,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України (м. Київ), професор кафедри обліку в кредитних і бюджетних організаціях та економічного аналізу.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Гречан Алла Павлівна,
Київський національний університет технологій
та дизайну Міністерства освіти і науки України
(м. Київ), завідуюча кафедрою економіки, обліку та аудиту;
кандидат економічних наук, доцент
Лук’янова Валентина В’ячеславівна,
Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Хмельницький), доцент кафедри економіки підприємства і підприємництва.
Захист відбудеться “14” вересня 2007 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “7”  липня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток господарського механізму та корінні перетворення його структури в складних умовах ринкового середовища вимагають від керівників підприємств пошуку нових методів управління з метою забезпечення конкурентоспроможності підприємства на внутрішньому та зовнішньому ринках. Необхідність трансформації господарського механізму пов’язана з посиленням глобальних тенденцій розвитку бізнесу в напрямку формування ефективної стратегії розвитку підприємства, посиленням конкуренції і значними технологічними зрушеннями. Внаслідок цього на перший план виходять економічні, ринкові критерії ефективності й підвищуються вимоги до гнучкості управління.
Основною умовою ефективного функціонування підприємства є належна організація процесу управління витратами, який у ринкових умовах є визначальним напрямом підвищення ефективності виробництва. Сучасне підприємство потребує гнучких систем аналізу і контролю своїх підрозділів та оцінки роботи їх керівників. Особливо ускладнюється цей процес в умовах управління великими компаніями зі складною організаційною структурою.
Теоретичні і методологічні основи управління витратами розглянуто в працях зарубіжних учених Х. Андерсона, К. Друрі, Р. Ентоні, Д. Колдуелла, Б. Нідлза, Дж. Сігела, Т. Скоуна, К. Уорда, Дж. Фостера, Д. Хана, Ч. Хорнгрена, Дж. Шанка, Дж. Шима.
Суттєвий внесок у розробку проблем управління витратами внесли російські фахівці Є.А. Ананькіна, П.С. Безруких, М.А. Вахрушина, Н.Д. Вруб-левський, Н.Г. Данілочкіна, В.Б. Івашкевич, О.Д. Каверіна, Т.П. Карпова, В.Е. Керімов, Т.Д. Котляров, І.Г. Кукукіна, В.П. Кустарьов, В.Г. Лебедєв, А.А. Міцкевич, Ю.А. Мішин, В.Ф. Палій, Г.І. Пашигорєва, М.З. Пізенгольц, І.І. Поклад, Я.В. Соколов, В.І. Ткач, А.Д. Шеремет.
Питанням управління витратами та управлінського обліку присвячено праці таких вітчизняних учених, як П.Й. Атамас, Л.П. Батенко, І.О. Бланк, О.С. Бородкін, Ф.Ф. Бутинець, Б.І. Валуєв, С.Ф. Голов, А.П. Гречан, М.Г. Гре-щак, З.В. Гуцайлюк, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 



Реферат на тему: управління витратами ПІДПРИЄМСТВ МАШИНОБУДУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок