Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток теорії інтегрованого управління технологічними комплексами залізорудного гірничо-збагачувального комбінату

Розвиток теорії інтегрованого управління технологічними комплексами залізорудного гірничо-збагачувального комбінату

Назва:
Розвиток теорії інтегрованого управління технологічними комплексами залізорудного гірничо-збагачувального комбінату
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,23 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Міністерство освіти і науки України
Національний гірничий університет
Назаренко Михайло Володимирович
УДК 681.51:622.7-52
Розвиток теорії інтегрованого управління технологічними комплексами залізорудного
гірничо-збагачувального комбінату
Спеціальність 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Дніпропетровськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики, автоматики і систем управління Криворізького технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – доктор технічних наук, професор
Назаренко Володимир Михайлович,
Криворізький технічний університет, завідувач
кафедри інформатики, автоматики і систем управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Кочура Євген Віталійович,
Національний гірничий університет,
м. Дніпропетровськ, завідувач кафедри економічної
кібернетики та інформаційних технологій;
доктор технічних наук, професор
Моркун Володимир Станіславович,
Криворізький технічний університет,
начальник науково-дослідної частини;
доктор технічних наук, професор
Ульшин Віталій Олександрович,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля, м. Луганськ,
завідувач кафедри комп’ютеризованих систем.
Провідна установа: науково-виробнича корпорація “Київський інститут автоматики” Міністерства промислової політики України, державне науково-виробниче підприємство “Багатофункціональні автоматизовані комп’ютерні системи керування технологіями”.
Захист відбудеться “_26__” __квітня_ 2007 р. о _14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 у Національному гірничому університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19.
Автореферат розіслано “_24__” __березня__ 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 08.080.07, канд. техн. наук О. О. Азюковський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасний період у гірничорудній промисловості України актуальним є питання підвищення якості залізорудної сировини, зниження її собівартості та відповідного збільшення прибутку підприємства. Гірничо-збагачувальний комбінат (ГЗК) є об’єктом з неповною інформацією, що складно піддається автоматизації. Конкретніше це пояснюється тим, що технологічні процес на ГЗК є багатофакторними із суттєвим рівнем випадковості. І, як наслідок, видобуток залізорудної сировини та її первинна переробка в сучасний період характеризується найменшим рівнем автоматизації.
Причини такого стану полягають у тому, що у практиці аналізу процесів управління досить поширене припущення про детермінованість технологічних процесів гірничорудного виробництва, їх ергодичність, але таке припущення досить обмежене. Це пов’язано з тим, що існують методи одержання моделей технологічних процесів як об’єктів автоматизації не настільки досконалі, щоб забезпечити їх адекватність; недостатньо розвинуті й завершені методики оцінки інтервалу квантування випадкових технологічних процесів для використання дискретних методів управління; регулятори технологічних процесів не завжди здатні адаптуватися до випадкових змін технологічних параметрів і, як правило, не враховують комплексних критеріїв якості кінцевої продукції, через що можливості існуючих систем управління процесами переробки та збагачення для цих умов практично обмежені. Це призводить до того, що протягом робочої зміни амплітуди коливань поточної собівартості концентрату сягає 20%, розрахункового прибутку – 30% від планових показників. Зменшення коливань параметрів технологічних процесів за рахунок їх оптимізації дозволить поліпшити показники кінцевої продукції, зокрема якість концентрату, собівартість та ін., що підвищить економічні показники підприємства в цілому. Але максимально досягти цього результату можливо лише за умов, коли технологічні процеси переробки і збагачення залізної руди, що відбуваються на різних технологічних комплексах, будуть представлені в цілому як єдиний процес, який підпорядкований одному критерію ефективності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: Розвиток теорії інтегрованого управління технологічними комплексами залізорудного гірничо-збагачувального комбінату

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок