Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ АКРИЛОВОГО СОПОЛІМЕРУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ БАГАТОШАРОВИХ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ АКРИЛОВОГО СОПОЛІМЕРУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ БАГАТОШАРОВИХ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ АКРИЛОВОГО СОПОЛІМЕРУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ БАГАТОШАРОВИХ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,75 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
НЕСТЕРОВА ЛІДІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 677:685.314.1
ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ АКРИЛОВОГО
СОПОЛІМЕРУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ
БАГАТОШАРОВИХ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
05.19.03 – технологія текстильних матеріалів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті,
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сарібеков Георгій Савіч,
Херсонський національний технічний університет,
проректор з наукової роботи і зовнішніх зв’язків
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, старший науковий співробітник Поліщук Степан Олександрович, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, м. Рубіжне, Луганська область, професор кафедри економіки підприємств;
кандидат технічних наук, доцент Карван Світлана Анатоліївна, Хмельницький національний університет, доцент кафедри хімії.
Провідна установа:
Львівська комерційна академія, кафедра товарознавства непродовольчих товарів, Центральна спілка споживчих товариств України, м. Львів.
Захист відбудеться “22” червня 2005р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 в Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м.Херсон  , Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд.223.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: м.Херсон , Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “20” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сумська О.П.
Загальна характеристика роботи
Збільшення обсягу виробництва та розширення асортименту багатошарових текстильних матеріалів потребує створення нових полімерних композицій, що забезпечать високу якість виробів.
Аналіз внутрішнього ринку товарів легкої промисловості свідчить про те, що частка продажу імпортних дубльованих і трипльованих текстильних матеріалів перевищує 80Асортимент вітчизняних багатошарових матеріалів досить вузького призначення – для пошиття домашнього взуття і матеріалів технічного призначення.
Особливу роль у загальному комплексі виробництва багатошарових текстильних матеріалів займають процеси дублювання і опорядження, де остаточно формуються необхідні споживчі властивості готових тканин, і як результат, їх якість.
В даний час вітчизняна промисловість не використовує високоякісних композицій для дублювання текстильних матеріалів, тому подолати конкуренцію з імпортними текстильними матеріалами неможливо без створення нових полімерних композицій.
Перспектива застосування багатошарових текстильних матеріалів висуває першочергове завдання створення нових клейових композицій на основі вітчизняної сировини.
Актуальність теми. Створення багатошарових текстильних матеріалів з високими споживчими та санітарно-гігієнічними властивостями передбачає раціональну, економічно вигідну побудову технологічного процесу при повному дотриманні екологічних вимог.
Актуальність роботи полягає в необхідності підвищення конкурентноздатності багатошарових систем за рахунок використання нових полімерних композицій, що забезпечують високі експлуатаційні властивості і стійкість до дії мокрих обробок.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в Херсонському національному технічному університеті, а саме відповідно до пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки Міністерства освіти і науки України № 04 “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” в рамках науково-дослідних робіт, впродовж 2001-2002 р. у відповідності з фундаментальною бюджетною тематикою “Теоретичні дослідження фізико-хімічних основ отримання і застосування препаратів на основі водорозчинних полімерів для обробки текстильних матеріалів” згідно номеру державної реєстрації 0100U000401, протоколу засідання Науково-технічної ради № 01 від 27.12.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ КОМПОЗИЦІЇ НА ОСНОВІ АКРИЛОВОГО СОПОЛІМЕРУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ БАГАТОШАРОВИХ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок