Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ М’ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ДИФТОРАНТОМ

РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ М’ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ДИФТОРАНТОМ

Назва:
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ М’ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ДИФТОРАНТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,36 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ |
Лебединець Вячеслав Олександрович
УДК: 615.451.23:615.262.1:616.72-002
РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
М’ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ДИФТОРАНТОМ
15.00.01. Технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі косметології і аромології Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України
Науковий керівник: | кандидат фармацевтичних наук, доцент
ГЛАДУХ ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ,
Національний фармацевтичний університет,
доцент кафедри заводської технології ліків
Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
СПИРИДОНОВ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
Державний науковий центр лікарських засобів,
науковий редактор журналу “Фармаком”
доктор фармацевтичних наук, професор
ГРОШОВИЙ ТАРАС АНДРІЙОВИЧ
Тернопільська державна медична академія
ім. І.Я. Горбачевського,
завідувач кафедри фармацевтичних дисциплін з курсом клінічної фармації
Провідна установа: | Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика МОЗ України,
кафедра технології ліків та клінічної фармації
Захист відбудеться “19” грудня 2003 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “17” листопада 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д-р біол. наук, проф. МАЛОШТАН Л.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішення проблеми забезпечення населення України високоефективними нешкідливими лікарськими засобами потребує створення нових вітчизняних препаратів різних фармакологічних груп з урахуванням сучасних надбань фармацевтичної науки і практики.
Серед багатьох проблем вітчизняної і світової медицини хронічні дерматози займають досить вагоме місце, що пов’язано як зі складністю їх лікування, так і з необхідністю застосування довгострокової системної терапії. Псоріаз – одне з найбільш розповсюджених хронічних захворювань шкіри. Його частина в загальній структурі дерматологічних патологій складає від 3 - 5 до 7 - 10 %, а у госпіталізованих хворих – до 25 %. Вважається, що 2 - 3 % людства страждає від псоріазу. Щорічно у світі захворюють 4 - 6 мільйонів осіб різного віку.
На сьогодні комплексне лікування псоріазу вважається найбільш ефективною формою терапії. При цьому застосовують як препарати загальної дії (вітаміни, цитостатики, імунодепресанти, холінолітики, тощо), так і препарати місцевої дії (антисептики, кератолітики, протизапальні засоби та ін.).
Серед значного арсеналу лікарських засобів для місцевого застосування в терапії псоріазу велика роль належить нестероїдним протизапальним засобам (НПЗЗ), до яких належить і вітчизняна фармацевтична субстанція – дифторант. Використання НПЗЗ для місцевого застосування останнім часом значно поширюється. Це пов’язано з тим, що такі препарати безпосередньо діють на уражені тканини, а загальний вплив на організм при цьому значно менший у порівнянні з пероральними, ректальними чи ін’єкційними лікарськими формами. За умов раціонально підібраного складу основи швидко досягається терапевтична концентрація в тканинах, що підлягають лікуванню, а можливість побічної дії зводиться до мінімуму.
Фармацевтичний ринок України представлений досить широкою гамою НПЗЗ, однак майже всі вони є або імпортованими, або генериками, тоді як оригінальні вітчизняні препарати цієї групи практично відсутні.
Враховуючи високу протизапальну активність дифторанту, а також інші фармакологічні властивості, що дозволяють використовувати його для лікування псоріазу, проблема створення такої лікарської форми з дифторантом, яка б відповідала всім сучасним вимогам до препаратів місцевого застосування і відкривала нові можливості в комплексній терапії псоріазу, є досить актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗРОБКА СКЛАДУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ М’ЯКОЇ ЛІКАРСЬКОЇ ФОРМИ З ДИФТОРАНТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок