Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ВИКОПУВАЛЬНО - СЕПАРУЮЧОГО ПРИСТРОЮ МАШИНИ ДЛЯ ЗБИРАННЯ КОРЕНЕПЛОДІВ КОРМОВОГО БУРЯКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ ЙОГО ПАРАМЕТРІВ

РОЗРОБКА ВИКОПУВАЛЬНО - СЕПАРУЮЧОГО ПРИСТРОЮ МАШИНИ ДЛЯ ЗБИРАННЯ КОРЕНЕПЛОДІВ КОРМОВОГО БУРЯКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ ЙОГО ПАРАМЕТРІВ

Назва:
РОЗРОБКА ВИКОПУВАЛЬНО - СЕПАРУЮЧОГО ПРИСТРОЮ МАШИНИ ДЛЯ ЗБИРАННЯ КОРЕНЕПЛОДІВ КОРМОВОГО БУРЯКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ ЙОГО ПАРАМЕТРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,92 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТ
ВА


ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
ПОЛУПАНОВ ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 631.358.928.244
РОЗРОБКА ВИКОПУВАЛЬНО - СЕПАРУЮЧОГО ПРИСТРОЮ МАШИНИ
ДЛЯ ЗБИРАННЯ КОРЕНЕПЛОДІВ КОРМОВОГО БУРЯКА
ТА ОБГРУНТУВАННЯ ЙОГО ПАРАМЕТРІВ
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2002


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті сільського
господарства, міністерства аграрної політики України
Науковий керівник:
- заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Шабельник Борис Петрович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, професор кафедри “Механізація тваринницьких ферм”.
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук, професор Гевко Роман Богданович, Тернопільська академія народного господарства, завідувач кафедри “Машини і обладнання агропромислового комплексу”;
- кандидат технічних наук, доцент Рідний Віктор Федорович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, доцент кафедри “Деталі машин і стандартизація”.
Провідна установа: - Національний науковий центр “Інститут механізації та електрикфікації сільського господарства”, Українська академія аграрних наук (Київська обл., смт. Глеваха).
Захист відбудеться “ 23 ” січня 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 в Харківському державному технічному університеті сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків - 2, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету сільського господарства за адресою: 61002, м. Харків - 2, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий “ 21 ” грудня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Черенков О.Д.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До найбільш відповідального робочого органа коренезбиральних машин відноситься викопувальний пристрій, який визначає якісні показники , а саме: втрати, ушкодження, загальну забрудненість вороха коренеплодів - на етапах підкопування та транспортування буряків до конвейєра-очисника.
Розповсюджені типи викопувальних пристроїв коренезбиральних машин (пасивні лемеші, вібролеміші, роторні вилки, сферичні диски + пружні била, полоз + “Евродиск”) не забезпечують виконання агротехнічних вимог у всьому діапазоні умов, характерних для України при високій урожайності кормового буряка, яка значно перевищує 50т/га. При цьому часто використовується ручна праця, витрати якої досягають 50-70% від усіх витрат на виробництво буряка.
Значна кількість домішок у воросі коренеплодів (рослинних залишків, незв’язаної гички та вільної землі), що формують існуючі викопувальні пристрої, вимагає складних, габаритних, металоємних конструкцій конвейєрів-очисників, які не досить результативно очищують ворох від забрудненості.
У Харківському державному технічному університеті сільського господарства розроблено машину для збирання кормового буряка з оригінальною комбінацією складових викопувально-сепаруючого пристрою, що дозволяє ефективно здійснювати технологічний процес. Розробка цього пристрою та обґрунтування його параметрів складає предмет дисертації, напрямок досліджень якої є важливим та актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Напрямок виконаної дисертаційної роботи відповідає держбюджетній і госпдоговірній тематиці ХДТУСГ у період з 1985 - 1992р.р.
Виконані в роботі дослідження проводилися в рамках державної програми “Комплексна механізація у тваринництві і кормовиробництві” при співробітництві з УкрНДІСГОМ по тематиці: “Вишукування, дослідження схем і робочих органів по удосконаленню комплексу машин для індустріальної технології збирання цукрового буряка у важких грунтово-кліматичних умовах” (тема К.05.208-85/71.179-85, № ДР 81087895) і “Вишукування, дослідження й обґрунтування параметрів високопродуктивних машин для індустріального виробництва просапних культур на базі енергетичного модуля, що вивільняється, з використанням уніфікованої базової колії і засобу автоматичного водіння агрегатів по ній” (тема К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОЗРОБКА ВИКОПУВАЛЬНО - СЕПАРУЮЧОГО ПРИСТРОЮ МАШИНИ ДЛЯ ЗБИРАННЯ КОРЕНЕПЛОДІВ КОРМОВОГО БУРЯКА ТА ОБГРУНТУВАННЯ ЙОГО ПАРАМЕТРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок