Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЛОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЛОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЛОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,26 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
РЕБЕНОК Аліна Володимирівна
УДК 65.015.13 : 330.322.5
ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЛОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(харчова промисловість)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Чернігівському державному інституті економіки і управління Міністерства освіти і науки України


Науковий керівник
Офіційні опоненти
доктор сільськогосподарських наук,
член – кореспондент УААН
Гриник Ігор Володимирович,
Українська академія аграрних наук,
академік – секретар відділення наукового
забезпечення трансферу інновацій
доктор економічних наук, професор
Федулова Любов Іванівна,
Державна установа
«Інститут економіки та прогнозування»
Національної академії наук України,
завідуюча відділом технологічного прогнозування та інноваційної політики
кандидат економічних наук, доцент
Шершньова Зоя Євгеніївна,
Державний вищий навчальний заклад
«Київський національний економічний університет
ім. Вадима Гетьмана», професор кафедри менеджменту


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В сучасних умовах в Україні для формування ефективної системи управління підприємствами важливого значення набуває здатність використання принципів стратегічної гнучкості.
Для забезпечення ефективного управління набором ділових стратегій процес досягнення стратегічних цілей підприємства, в умовах ринку обмежених фінансових, трудових, матеріальних ресурсів та часу, доцільно здійснити у формі інвестиційного проекту. Тому в основу ідеї дисертаційної роботи покладено застосування проектного підходу до реалізації ділової стратегії підприємства.
На даний час в наукових роботах вітчизняних та зарубіжних вчених досліджено використання системного, синергетичного, процесного підходів до реалізації стратегії підприємства, що дозволило здійснити обґрунтування бізнес – процесів виконання ділової стратегії. Питанням управління процесами реалізації стратегії присвячені наукові праці провідних вітчизняних та зарубіжних вчених: Герасимчука В.Г., Шершньової З.Є., Федулової Л.І., Володькіної М.В., Нємцова В.Д., Довгань Л.Є., Круглова М.І., Маркової В.Д., Кузнєцова С.А., Ансоффа І., Томпсона А.А., Стрікленда А.Дж. та ін. Проте не розкритою стороною залишається управління процесами досягнення стратегічних цілей підприємства за умови обмежених ресурсів, що не дозволяє в повній мірі виявити причини та характер відхилень векторів фактичної ділової стратегії підприємства від планової. Ці завдання доцільно вирішувати за допомогою проектного підходу. Управління інвестиційними проектами висвітлено в роботах Бушуєва С.Д., Морозова В.В., Батенко Л.П., Теслі Ю.М., Буркова В.Н., Новикова Д.А., Мазура І.І., Шапіро В.Д., Воркут Т.А., Товба А.С., Ципеса Г.Л. та ін. Проте дослідження не достатньо враховують особливості стратегії проекту відповідно до ділової стратегії підприємства.
Актуальність теми зумовлена тим, що низький рівень використання проектного підходу на підприємствах, в тому числі в галузі виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, призводить до пониження ефективності реалізації ділової стратегії.
Отже, об’єктивна необхідність розробки та впровадження інвестиційних проектів як інструментів реалізації ділової стратегії підприємства в сучасних умовах визначили вибір теми, мети і задач дисертаційного дослідження, його актуальність та практичну цінність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є результатом виконаних автором наукових досліджень у відповідності з планами науково-дослідних робіт Чернігівського державного інституту економіки і управління: «Регіональна інформаційно – інноваційна система як джерело національного розвитку держави» (державний реєстраційний номер 0104U006179) та «Управління стратегією підприємства шляхом реалізації проекту» (державний реєстраційний номер 0107U004043) (довідка № 802-11 від 03.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРОЕКТНИЙ ПІДХІД ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДІЛОВОЇ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок