Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> екологічно безпечні технології переробки полімерних відходів (на прикладі Харківського регіону)

екологічно безпечні технології переробки полімерних відходів (на прикладі Харківського регіону)

Назва:
екологічно безпечні технології переробки полімерних відходів (на прикладі Харківського регіону)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,24 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Український науково-дослідний інститут
екологічних проблем
Горох Микола Прохорович
удк 504. 064. 4
екологічно безпечні технології переробки
полімерних відходів
(на прикладі Харківського регіону)
спеціальність 21.06.01 – екологічна безпека
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на державно-комунальному підприємстві “Харків-комуночиствод” Харківської міської ради головного управління енергетики та інженерного забезпечення міста.
Науковий керівник: | доктор географічних наук, професор
Кузін Олександр Костянтинович,
Український науково-дослідний інститут
екологічних проблем,
заступник директора з наукової роботи
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Касімов Олександр Меджитович,
Український науково-дослідний інститут
екологічних проблем,
завідувач лабораторією
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Ровенський Олександр Іванович,
Північно-Східний центр НАН України,
завідувач відділом регіональної екології
Захист відбудеться 31.01.2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.812.01 в Українському науково-дослідному інституті екологічних проблем за адресою: 61166, м. Харків, вул. Бакуліна, 6.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем (61166, м. Харків, вул. Бакуліна, 6).
Автореферат розісланий 28.12.2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.Ф. Жуковський
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Екологічні наслідки накопичення відходів загально- відомі: отруєння ґрунту, просочування фільтрату у водоносні горизонти, забруднення навколишнього природного середовища гниючими органічними речовинами, деструктурованими синтетичними та полімерними відходами.
Проблема раціонального використання природних та вторинних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища за своєю актуальністю та складністю займає одне з провідних місць у наукових і практичних досліджен-нях. Важливими у цій сфері є питання екологічного та економічного характеру, включаючи управління відходоповодженням, використанням природних ресур-сів та охорону навколишнього природного середовища. Більшість проблем охорони довкілля та включення вторинних полімерних композиційних мате-ріалів (ВПКМ) у промислову переробку мають дискусійний характер. Відсут-ній методичний підхід до однозначного розв’язання цих проблем з метою задо-волення потреб у вторинних ресурсах у вигляді вторинної полімерної компози-ційної сировини як резерву копалень природних ресурсів регіонів України.
Розроблення комплексної системи управління екологічно безпечними технологіями переробки твердих полімерних відходів (ТПВ) у дисертаційній роботі орієнтована передусім на правильний вибір технічної, екологічної та економічної методології в системі управління та утилізації муніципальних відходів з оцінкою науково-практичного обґрунтування еколого-економічних проблем у сфері поводження з муніципальними відходами регіонів України.
Актуальність теми, з одного боку, – створення безвідходних екологічно безпечних технологій вторинних композиційних полімерів, з другого боку, – рециклинг полімерних матеріалів, що одночасно дає змогу розв’язувати обидві поставлені проблеми.
Зважаючи на сказане створення безвідходних екологічно безпечних технологій перероблення вторинних відходів та удосконалення комплексної системи управління переробним виробництвом композиційних полімерів є однією з актуальних та найважливіших задач сучасності.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. В дисертаційній роботі основні напрямки досліджень виконано в межах плану науково-дослід-них робіт (“Концепція комплексного поліпшення санітарно-епідеміологічного стану м. Харкова по напрямках роботи ДКП КГ “Харківкомуночиствод”” (1999 р.); “Розробка технології виготовлення кришок люків та решіток дощо-приймачів систем водовідведення з відходів полімерних матеріалів” № 82307, 2004–2006 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: екологічно безпечні технології переробки полімерних відходів (на прикладі Харківського регіону)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок