Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОНЯТТЯ ТА СИСТЕМА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ МОРАЛЬНОСТІ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ

ПОНЯТТЯ ТА СИСТЕМА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ МОРАЛЬНОСТІ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ

Назва:
ПОНЯТТЯ ТА СИСТЕМА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ МОРАЛЬНОСТІ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,83 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
АКАДЕМІЯ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ
УДК: 343.21.17
КУЧАНСЬКА ЛАРИСА СТЕПАНІВНА
ПОНЯТТЯ ТА СИСТЕМА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ МОРАЛЬНОСТІ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ
Спеціальність: 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія;
кримінально-виконавче право
 
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
СТРЕЛЬЦОВ Євген Львович,
Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова,
проректор з навчальної роботи.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
ОСАДЧИЙ Володимир Іванович,
Національна академія внутрішніх справ України,
начальник кафедри теорії кримінального права;
кандидат юридичних наук, доцент
Чугуников Ігор Іванович,
Одеська національна юридична академія,
декан судово-адміністративного факультету.
Захист відбудеться “_6_” __листопада__ 2007 р. о _15_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.122.01 Академії адвокатури України за адресою: 01132 м. Київ, бул. Т. Шевченка, 27.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Академії адвокатури України за адресою: 01032 м. Київ, бул. Тараса Шевченка, 27.
Автореферат розісланий “_5__” __жовтня__ 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П.Кучинська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Українська державність за роки своєї незалежності вже набула незворотній та нездоланний характер. Досягнення цього ставить наступні достатньо складні завдання нашого розвитку. Одним з таких, мабуть, найбільш складних напрямків, є подальше вдосконалення демократії, розвиток прав і свобод людини, ствердження загальнолюдських та вітчизняних основ моральності в суспільстві, збереження особистої моралі кожною людиною. Але ті значні зміни, які відбуваються у світі у зв’язку з процесами глобалізації, перманенті реформи, які проводяться у нашому суспільстві, уточнення або зміна ідеологічних пріоритетів та цінностей, призводить до певної невизначеності як основ суспільної моральності, так і особистої моралі, що за останні часи дуже часто негативно проявляється в нашому суспільному житті. Взагалі можливо зазначити, що проблема захисту духовних та моральнісних підвалин суспільства, моралі кожної людини може бути віднесене до найбільш важливих аспектів державної політики з питань національної безпеки.
Про серйозну занепокоєність органів державної влади станом моральності в суспільстві свідчить ціла низка нормативних актів, прийнятих тільки в останні роки, у тому числі: Закон України від 14 червня 2003 р. “Про основи національної безпеки України”, Закон України від 20 листопада 2003 р. “Про захист суспільної моралі”, Укази Президента України: від 27 квітня 1999 р. “Основні напрями розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян України”, від 15 березня 2002 р. “Про невідкладні додаткові заходи щодо здійснення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя”, від 4 лютого 2003 р. “Про серйозні недоліки у здійсненні заходів щодо захисту моральності та утвердження здорового способу життя в суспільстві”, від 24 листопада 2005 р. “Про першочергові заходи щодо збагачення та розвитку культури і духовності українського суспільства” тощо. Складність цієї ситуації потребує не тільки правового регулювання, а й правового, в тому числі кримінально-правового, захисту основ суспільної моральності.
Діючий Кримінальний кодекс (далі КК) України, враховуючи складність такого положення і необхідність більш ефективного правового захисту, повернувся, в певній мірі, до традицій, які існували раніше, коли злочини проти моральності мали самостійний статус у системі Особливої частини. Але такий підхід вітчизняного законодавства викликає необхідність подальшого наукового дослідження цієї групи злочинів у історичній ретроспективі та у сучасний час, порівняльно-правовій площині з метою більш детального дослідження широкого кола питань як власного досвіду, так і з корисного досвіду щодо регламентації відповідальності за злочини проти моральності у зарубіжних країнах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПОНЯТТЯ ТА СИСТЕМА ЗЛОЧИНІВ ПРОТИ МОРАЛЬНОСТІ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок