Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,20 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ПЕТРОВА ІННА ВІКТОРІВНА
УДК 65.014.1 - 032.35
ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Поважний Олександр Станіславович,
Донецька державна академія управління
Міністерства освіти і науки України,
завідуючий кафедрою фінансів.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, доцент Воронкова Алла Еженівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (м. Луганськ);
кандидат економічних наук Бєлоусов Олександр Васильович, ВАТ „Концерн Стирол”, президент (м. Горлівка).
 
Провідна установа – Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, кафедра менеджменту і маркетингу (м. Сімферополь).
Захист відбудеться 19 червня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 16 травня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г. В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Управлінська діяльність належить до найбільш складних видів людської праці і характеризується відсутністю формалізованих результатів праці та неможливістю кількісної оцінки результатів окремих видів робіт, що виконують управлінці. Існуючі способи оцінки управлінської діяльності зводяться до визначення ефективності як відношення отриманих результатів до витрат, не враховуючи різний характер управлінської діяльності та ступінь її відповідності цілям підприємства. Ефективність управлінської діяльності виступає одночасно як самостійна категорія теорії управління та як категорія, що відчуває вплив галузевих особливостей підприємств, на яких здійснюється управлінська діяльність.
Ефективність управлінської діяльності на підприємствах вугільної галузі України залежить, з одного боку, від ступеня вирішеності соціально-економічних проблем галузі на державному рівні, а з другого – від готовності вирішувати ці проблеми на самих підприємствах. За таких умов ефективність управлінської діяльності характеризується складністю її визначення та відсутністю відповідного критерію оцінки цієї діяльності. Очевидно, що в такому випадку складові управлінської діяльності на підприємствах вугільної галузі потребують уточнення, і задача оцінки її ефективності за допомогою відповідного критерію оцінки, потребує свого вирішення.
Необхідність теоретичного обґрунтування та розробки практичних рекомендацій щодо способу оцінки ефективності управлінської діяльності на підприємствах вугільної галузі зумовила вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає тематиці основних наукових напрямів Донецької державної академії управління і виконана в рамках теми 99.01.05. “Організаційно-економічні проблеми менеджменту підприємств” (номер державної реєстрації 0101U002856). Автором обґрунтовано підхід до оцінки ефективності управлінської діяльності з використанням такого критерію оцінки як рівень організаційної культури підприємств.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є формування та реалізація принципових підходів до визначення ефективності управлінської діяльності на основі оцінки рівня організаційної культури підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок