Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ТА ТОРГІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

МОДЕЛЮВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ТА ТОРГІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ТА ТОРГІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,90 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
Демчишин Марія Ярославівна
УДК 519.86:658.6/8+334.735
МОДЕЛЮВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ТА ТОРГІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ
Спеціальність: 08.00.11 – математичні методи, моделі
та інформаційні технології в економіці
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економетрії та статистики Львівської комерційної академії Укоопспілки.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Єлейко Василь Іванович
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри економетрії та статистики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лук'яненко Ірина Григорівна,
Національний університет "Києво-Могилянська академія",
завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Загвойська Людмила Дмитрівна,
Національний лісотехнічний
університет України, м. Львів,
доцент кафедри екологічної економіки.
Захист відбудеться 5 лютого 2008 р. о 13.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка за адресою: 79008, м. Львів, пр. Свободи, 18, ауд. 115.
З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: 79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розісланий 4 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради _______________________ А.В. Стасишин


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід економіки України до ринкових відносин вимагає глибокого аналітичного підходу до дослідження ринкової економіки. Споживчій кооперації, як і всій економіці України, належить вирішити комплекс складних проблем, пов’язаних із виходом із трансформаційного спаду, формуванням нової моделі економічних відносин ринкового типу. Це вимагає не лише відповідних організаційних зусиль, правового забезпечення, налагодження виробничих зв’язків і ділових контактів, а й відповідних теоретичних розробок, вивчення і опрацювання світового досвіду та його творчого застосування в умовах України.
Проблеми функціонування споживчої кооперації як господарської підсистеми і соціальної організації привертали увагу відомих вітчизняних та зарубіжних теоретиків і практиків кооперативного руху, таких як: Р. Оуен, У. Кінг, М. Туган-Барановський, О. Чаянов, О. Челінцев, В. Уоткінс, О. Фрідман та ін.
Основне зацікавлення сучасних дослідників, що аналізують проблеми розвитку споживчої кооперації, таких як В. Апопій, С. Бабенко, Г. Башнянин, Я. Гончарук, В. Марцин, Ф. Хміль, А. Шевченко, О. Чукурна, М. Окландер, Н. Андреюк сконцентровано на всебічній характеристиці споживчої кооперації України як системи взаємопов'язаних і взаємозалежних галузей (торгівля, заготівлі, виробництво). Теоретичні розробки вітчизняних економістів – П. Гайдуцького, Б. Кваснюка, І. Лазні, І. Лукінова, О. Онищенка, В. Рибалкіна, П. Саблука, В. Юрчишина переважно спрямовані на пошук адекватних ринковій економіці форм кооперації.
Проблемам економіко-математичного моделювання та прогнозування економічних процесів приділяють значну увагу такі вітчизняні вчені, як А. Бакаєв, В. Бесєдін, В. Вітлінський, В. Вовк, В. Геєць, Л. Загвойська, В. Єлейко, Ю. Лисенко, І. Лукінов, І. Лук'яненко, І. Ляшенко, С. Наконечний, І. Огірко, О. Олексюк, В. Ситник, М. Сявавко, Г. Цегелик, В. Юринець та ін. Вивчення та аналіз застосування математичних методів та моделей у дослідженні діяльності підприємств споживчої кооперації дало змогу зробити висновок про недостатню розробку цього питання як в науковому, так і в практичному аспектах.
Перспективний розвиток споживчої кооперації в умовах ринкового середовища, жорсткої конкуренції, глобалізації та інтернаціоналізації економіки неможливий без всебічного аналізу її діяльності та науково обґрунтованої стратегії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ВИРОБНИЧОЇ ТА ТОРГІВЕЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок