Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ КООРДИНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ

ЕФЕКТИВНІСТЬ КООРДИНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ КООРДИНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,71 KB
Завантажень:
358
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Енглезі Ірина Павлівна
УДК 656.13
ЕФЕКТИВНІСТЬ КООРДИНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ
Спеціальність 05.22.01 “Транспортні системи”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеню
кандидата технічних наук
Київ – 2004 р.
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
ДОЛЯ Віктор Костянтинович,
Харківська державна академія
міського господарства, завідувач кафедри “Транспортні системи і логістика”

Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор
ПАНІШЕВ Анатолій Васильович, Житомирський державний технологічний університет, завідувач кафедри “Інформатикаі комп’ютерне моделювання”
кандидат технічних наук, доцент
ЄРЕСОВ Володимир Іванович, Національний транспортний університет, доцент кафедри “Транспортні системи і маркетинг”
Провідна установа: Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту України, кафедра “Управління експлуатаційною роботою і міжнародними перевезеннями”, м. Харків.
Захист відбудеться “30” вересня 2004р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої Вченої Ради Д.26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м.Київ-10, вул.Суворова,1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету (Україна, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42)
Автореферат розісланий “28” серпня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої Ради
кандидат технічних наук, доцент О.П.Дзюба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найважливішими напрямками розв’язання задач безпеки дорожнього руху, екології та економіки є організація та управління транспортними потоками на вулично-дорожній мережі міста.
У зв’язку з економічним та соціальним розвитком країни зростає запит на перевезення вантажів та пасажирів. Внаслідок цього транспортна система країни стає більш насиченою, але одразу зменшується її ефективність, стає помітним недосконалість управління транспортними потоками, що наносить галузі значні економічні збитки.
Найбільш прогресивним та розповсюдженим методом управління транспортними потоками у великих містах є координоване управління на магістралях, яке дозволяє зменшити кількість зупинок транспортних засобів і, таким чином, знизити часові витрати на проїзд по транспортній мережі. Досвід створення і експлуатації процесу координованого управління переконливо свідчить про можливості підвищення ефективності транспортного процесу в умовах обмеженої пропускної здатності мережі. З цією метою дуже важливе значення має як застосування кібернетичних методів у безпосередньому процесі управління, так і удосконалення технічних засобів управління транспортними потоками.
До основних недоліків існуючого процесу координованого управління транспортними потоками відносяться: відсутність наукового підходу до розв’язання практичних задач координованого управління на магістралях міста; низький ступінь оснащення вулично-дорожньої мережі технічними засобами регулювання та використання морально-застарілих контролерів; застосування для розрахунку управляючих параметрів вхідних даних, отриманих методом натурних спостережень, які носять випадковий характер; відсутність можливості оперативно змінювати часові уставки і програми координації; створення графіків координації на інженерно-інтуїтивному рівні. Крім того, практично не використовуються методи оптимізації при перевірці ефективності координованого управління на магістралі.
Отримані в дисертації результати системних досліджень, які спрямовані на підвищення ефективності координованого управління транспортними потоками, використовуються при організації і проектуванні дорожнього руху, що підтверджує їх актуальність.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності з Цільовою комплексною програмою розвитку транспортного комплексу України “Транспорт”, прийнятою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ КООРДИНОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПОТОКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок