Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ МНС УКРАЇНИ

ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ МНС УКРАЇНИ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ МНС УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,06 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
Куценко Марія Анатоліївна
УДК 338.58:355.58 (477)
ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ МНС УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.03 – Економіка та управління
національним господарством
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Сук Леонід Кіндратович,
Національний аграрний університет
Міністерства освіти і науки України (м. Київ),
професор кафедри бухгалтерського обліку.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Микитенко Вікторія Володимирівна,
Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України (м. Київ), головний науковий співробітник відділу стратегічного потенціалу та макроекономічного аналізу;
доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Пашковський Петро Семенович,
Науково-дослідний інститут гірничорятувальної справи та пожежної безпеки «РЕСПІРАТОР» (м. Донецьк), перший заступник директора з наукової роботи.
Захист дисертації відбудеться «3» липня 2008 року об 11 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацію можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий «22» травня 2008 року.
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Протягом усього періоду з часу набуття незалежності нашою державою одним із гострих та актуальних питань для України залишається питання забезпечення її національної безпеки з огляду як на зовнішні, так і на внутрішні чинники. Одним із пріоритетів національних інтересів України є забезпечення техногенно безпечних умов життєдіяльності громадян і суспільства.
В Україні дотепер зберігається високий рівень техногенної та природної небезпеки, зокрема протягом 2007 р. зареєстровано 386 надзвичайних ситуацій, найбільш резонансними з яких були: аварія на залізничному перегоні Красне-Броди, внаслідок якої відбувся виток 300 т жовтого фосфору; лісові пожежі у Херсонській області та АР Крим, унаслідок яких знищено 7400 га лісових насаджень; вибух газу в житловому будинку в м. Дніпропетровську, де загинуло 23 особи; аварія в Керченській протоці, де відбувся виток 3000 т мазутовмісної суміші; вибухи метаново-повітряної суміші на шахті ім. О.Ф. Засядька (м. Донецьк), де загинуло 106 гірників. Отже, надзвичайні ситуації завдають втрат суспільству та громадянам, а невчасна або непрофесійна їх ліквідація ще й призводить до катастрофічного збільшення збитків.
Головним органом у системі центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері запобігання та реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації їх наслідків є Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (МНС України), яке є головним розпорядником відповідних фондів бюджетних коштів, що виділяються державою для виконання цих функцій.
Утримання МНС України здійснюється за рахунок коштів загального та спеціального фондів Державного бюджету. Для запобігання надзвичайним ситуаціям у 2008 р. МНС України доведено граничні обсяги видатків загального фонду у сумі 3303,23 млн. грн. та 529,09 млн. грн. спеціального фонду при нормативній потребі 6656,08 млн. грн. Важливість питання недостатності фінансування МНС України підтверджується також цільовою «Програмою запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру», яка затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ РЕСУРСОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ МНС УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок