Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОВЕРХНІ НА ОСНОВІ СТАТИСТИЧНОЇ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ШОРСТКОСТІ

СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОВЕРХНІ НА ОСНОВІ СТАТИСТИЧНОЇ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ШОРСТКОСТІ

Назва:
СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОВЕРХНІ НА ОСНОВІ СТАТИСТИЧНОЇ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ШОРСТКОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,09 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Сидоренко Ганна Юріївна
УДК 621.7.015:681.5.015.42-7.054.2
СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ
ЯКІСТЮ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОВЕРХНІ
НА ОСНОВІ СТАТИСТИЧНОЇ ОЦІНКИ
ПАРАМЕТРІВ ШОРСТКОСТІ
Спеціальність 05.13.07 автоматизація технологічних процесів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Cистемний аналіз та управління” Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, м. Харків.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
Мазманішвілі Олександр Сергійович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”, професор кафедри
системного аналізу та управління.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Любчик Леонід Михайлович,
Національний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”, завідувач кафедри комп’ютерної математики і математичного
моделювання
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Суздаль Віктор Семенович,
Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України, м. Харків, старший науковий співробітник відділу № технології вирощування монокристалів.
Провідна установа: Науково-виробнича корпорація
“Київський інститут автоматики”
Міністерства промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 14 ” червня 2007 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
Автореферат розісланий “ 12 ” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.050.07 І.П. Гамаюн.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оптичні полімерні вироби знайшли широке застосування у багатьох галузях промислового виробництва, а також в наукових дослідженнях. Однією з основних проблем під час виробництва виробів із оптичних полімерних матеріалів необхідно вважати проблему забезпечення високої якості обробки поверхонь.
Сьогодні якість поверхневого шару оцінюється комплексом параметрів, які характеризують мікронерівність поверхневого матеріалу. Вимоги до якості готової продукції, що сформульовані в стандартах серії ISO 9000, диктують нові показники, які пропоновані до контрольних операцій технологічної обробки поверхонь. Це обумовлено тим, що найважливіші експлуатаційні властивості оптичних виробів залежать не тільки від висот нерівностей, але й від їх форми й кроків. Нормування цих показників не передбачено діючими стандартами. Таким чином, виникає необхідність розробки й обґрунтування методів і критеріїв оцінки якості поверхневого шару на основі статистичних оцінок параметрів мікронерівностей.
Впровадження у виробництво нових критеріїв оцінки якості опрацьованих поверхонь визначає відповідні зміни в системі автоматизованого управління якістю, які основані на новому математичному та алгоритмічному забезпеченні. В свою чергу, розробка й обґрунтування статистичних критеріїв, методів і алгоритмів їх оцінювання в процесі обробки виробів передбачають створення відповідних математичних моделей, які описують шорсткість поверхонь із заданими статистичними показниками.
Таким чином, розробка високоефективного критерію автоматичного управління якістю механічної обробки оптичних полімерних виробів на основі статистичного оцінювання параметрів шорсткості є необхідною в сучасному технологічному виробництві, що й обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана на кафедрі системного аналізу й управління в співробітництві з кафедрою інтегрованих технологій машинобудування НТУ “ХПІ” відповідно до планів науково-дослідних робіт в рамках держбюджетної теми “Створення концепції управління і забезпечення якості прецизійних сцинтиляційних оптичних виробів на основі системного підходу” (ДР № U003014, план НДР МОН України), де здобувач брав участь як виконавець.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИНТЕЗ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ МЕХАНІЧНОЇ ОБРОБКИ ПОВЕРХНІ НА ОСНОВІ СТАТИСТИЧНОЇ ОЦІНКИ ПАРАМЕТРІВ ШОРСТКОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок