Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНСЕРВУЮЧА ДІЯ ПРОПІОНОВОЇ КИСЛОТИ І НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ПРИ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА І СИЛОСУ

КОНСЕРВУЮЧА ДІЯ ПРОПІОНОВОЇ КИСЛОТИ І НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ПРИ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА І СИЛОСУ

Назва:
КОНСЕРВУЮЧА ДІЯ ПРОПІОНОВОЇ КИСЛОТИ І НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ПРИ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА І СИЛОСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,50 KB
Завантажень:
84
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інститут кормів
Української академії аграрних наук
Вінницький державний сільськогосподарський інститут
Кавун Олександр Федорович
УДК: 636.087:633.1:636.085.52
КОНСЕРВУЮЧА ДІЯ ПРОПІОНОВОЇ КИСЛОТИ
І НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ПРИ ЗАГОТІВЛІ
ВОЛОГОГО ЗЕРНА І СИЛОСУ
06.02.02 — годівля тварин і технологія кормів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Вінниця — 1998
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана на базі колективного сільськогосподарського підприємства “Берладинка” Бершадського району Вінницької області, дослідному господарстві “Бохоницьке” та лабораторії підвищення поживності кормів Інституту кормів УААН.
Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України КУЛИК Михайло Федорович, Інститут кормів УААН, заст. директора з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор, МАЗУРЕНКО Микола Олександрович, Вінницький державний сільськогосподарський інститут, завідувач кафедрою технології виробництва продукції тваринництва;
кандидат с.-г. наук, доцент ПОВОЗНІКОВ Микола Гаврилович, Подільська державна аграрно-технічна академія, кафедра годівлі тварин і технології кормів, м. Кам’янець-Подільський.
Провідна установа: Державна агроекологічна академія України, кафедра годівлі тварин і технології кормів, м. Житомир.
Захист дисертації відбудеться “____”_____________1998 року о ____ годині на засіданні спільної спеціалізованої вченої ради Д 05.367.01 Інституту кормів УААН і Вінницького державного сільськогосподарського інституту за адресою: 287100 м. Вінниця, просп. Юності, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту кормів УААН.
Автореферат розісланий “____”_____________1998 року.
Вчений секретар спільної
спеціалізованої вченої ради,
кандидат сільськогосподарських наук Бехацька Т. Я.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зменшення втрат поживних речовин при заготівлі і зберіганні різних видів кормів і одержання з них корму, який мало повинен відрізнятися від вихідної маси за кормовими властивостями, залишається одним із найвагоміших завдань кормовиробництва.
Пошук нових консервантів які б задовольняли вимоги щодо високої консервуючої дії, доступні для використання, безпечність відносно впливу на продукцію тваринництва, а отже на здоров’я людей та економічно вигідні для товаровиробника — все це покладено в основу актуальності роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота входить до науково-технічної програми “Кормови-робництво” “Розробити зональні екологічно безпечні системи виробництва високобілкових кормів, які забезпечують одержання з 1 га посіву 7-9 т кормових одиниць і 1,0-1,4 т білка”, завдання 05. “Розробити і впровадити технологію заготівлі високоякісного силосу з кукурудзи з використанням біогенних консервантів” та завдання 06. “Розробити нові консерванти для вологого зерна та технології його зберігання в аеробних та анаеробних умовах”.
Мета і задачі досліджень полягають у вивченні консервуючої дії пропіонової кислоти, молочнокислих бактерій препарату “Літосил” вітчизняного виробництва, такого ж типу препарату зарубіжного виробництва та нових консервантів біологічного і мінерального походження.
Наукова новизна одержаних результатів підтверджується експериментальним обгрунтуванням високої консервуючої дії розроблених нами нових консервантів біологічного і мінерального походження.
Практичне значення одержаних результатів полягає у використані пропіонової кислоти в дозі 10-14 л/т для консервування вологого зерна кукурудзи, ячменю, пшениці та гороху в аеробних умовах та 3 кг/т для подрібненого зерна кукурудзи в анаеробних умовах, біологічного консерванту рослинного походження при силосуванні кукурудзи і люцерни, а також консерванту мінерального походження для вологого зерна кукурудзи в анаеробних умовах.
Особистий внесок здобувача в обсязі виконаної роботи полягає в самостійному проведенні, освоєнні та викладенні основних методів досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: КОНСЕРВУЮЧА ДІЯ ПРОПІОНОВОЇ КИСЛОТИ І НОВИХ КОНСЕРВАНТІВ ПРИ ЗАГОТІВЛІ ВОЛОГОГО ЗЕРНА І СИЛОСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок