Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ГВИНТОВО-ЕЛІПСНОГО ОЧИСНИКА БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ГВИНТОВО-ЕЛІПСНОГО ОЧИСНИКА БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ГВИНТОВО-ЕЛІПСНОГО ОЧИСНИКА БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,20 KB
Завантажень:
68
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ПУЛЮЯ
ПАНЬКІВ МАРІЯ РОМАНІВНА
УДК 631.358.42
ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ГВИНТОВО-ЕЛІПСНОГО ОЧИСНИКА БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН
05.05.11 – машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
тернопіль – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, доцент
Пилипець Михайло Ількович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри комп’ютерних технологій в машинобудуванні.
доктор технічних наук, професор,
заслужений винахідник України,
Мартиненко Володимир Якимович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри менеджменту підприємницької діяльності;
кандидат технічних наук
Барановський Віктор Миколайович,
Національний аграрний університет, м. Київ,
доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Національний науковий центр “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Української академії аграрних наук, смт Глеваха, Васильківського району, Київської області. |
Захист відбудеться “12” червня 2003 р. о 16 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.052.02 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя, за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56, навчальний корпус 2, ауд. 79.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56, навчальний корпус 2, ауд. 56.
Автореферат розісланий “12” травня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Попович П.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з передумов подолання кризової ситуації у сільському господарстві України є подальший розвиток машинобудування, який сприяє зростанню продуктивності праці, підвищенню ефективності виробництва та покращенню якості продукції і вимагає принципово нових підходів до розробки високоефективних прогресивних технологій збирання сільськогосподарської продукції.
Відомі сучасні машини для збирання цукрових буряків задовільно працюють лише на легких незабур’янених ґрунтах, в той час на середніх і важких ґрунтах в умовах підвищеної або зниженої вологості якість їх роботи не відповідає агротехнічним вимогам - загальна кількість домішок у зібраному воросі перевищує 25%. Це пояснюється використанням недосконалих робочих органів для очищення вороху коренеплодів, які недостатньо подрібнюють грудки землі та не відокремлюють її від поверхні тіла коренеплодів, при цьому разом із зібраним урожаєм (250 ц/га) з поля вивозиться близько 3% родючого ґрунту. В сухий період збирання кількість ґрунту, вивезеного з поля разом із коренеплодами, збільшується в 5-10 разів.
Одним із способів підвищення якості очищення коренеплодів цукрових буряків є удосконалення технологічного процесу сепарації домішок шляхом застосування гвинтово-еліпсного очисника за рахунок використання додаткового ефекту осцилюючого руху коренеплодів й домішок на його робочих поверхнях в вертикальній площині відносно їх осьового переміщення.
В зв’язку з цим розробка, удосконалення й дослідження робочих органів коренезбиральних машин для відокремлення домішок від коренеплодів цукрових буряків за їх мінімального пошкодження є актуальною народногосподарською задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Розробка конструкції очисного пристрою та обгрунтування його раціональних конструктивно-кінематичних параметрів проведено відповідно до наукової тематики ТДТУ ім. Івана Пулюя, його підрозділу – кафедри “Технологія машинобудування” № Д 184-2000 і є частиною вирішення важливої науково-технічної проблеми з розробки й впровадження машин для збирання цукрових буряків у рамках цільової комплексної програми “Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості”, затвердженої Кабінетом Міністрів від 7 березня 1996 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ГВИНТОВО-ЕЛІПСНОГО ОЧИСНИКА БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок