Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ПЕРИНАТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ У ЖІНОК З АНЕМІЄЮ І ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

ПРОФІЛАКТИКА ПЕРИНАТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ У ЖІНОК З АНЕМІЄЮ І ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ПЕРИНАТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ У ЖІНОК З АНЕМІЄЮ І ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,61 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ІМ.П.Л.ШУПИКА
ПІРІДІ ВАСИЛЬ ЛЮДВИКОВИЧ
УДК 618.2-06-084:616.98:578.825
ПРОФІЛАКТИКА ПЕРИНАТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ
У ЖІНОК З АНЕМІЄЮ І ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ
ІНФЕКЦІЄЮ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2004
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Вдовиченко Юрій Петрович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Сенчук Анатолій Якович,
Медичний інститут Української асоціації народної медицини України, завідувач кафедри акушерства та гінекології
член-кор. АМН України, доктор медичних наук, професор Венцківський Борис Михайлович,
Національний медичний університет ім.акад.О.О.Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1
Провідна
установа Львівський Національний медичний університет ім.Данила Галицького МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №2, м.Львів
Захист дисертації відбудеться “_14_”_травня_ 2004 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_7_”_квітня_2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, доцент Романенко Т.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цитомегаловірусна інфекція (ЦМВІ) є однією з найбільш поширених внутрішньоутробних інфекцій (В.М. Запорожан та співавт., 2000; В.А.Цинзерлинг та співавт., 2001). Внутрішньоутробне інфікування плода і ускладнення, що виникають при цьому, є в даний час однією з найбільш важливих проблем акушерства і перинатології, а частота його коливається до 70% (Н.М.Рожковська та спіавт., 2000; Б.М.Венцківський та співавт., 2002) . Основні труднощі в клінічній діагностиці цієї вірусної інфекції пов'язані з тим, що більшість випадків загострення протікає безсимптомно, хоча може викликати розвиток перинатальної патології (Є.Є.Шунько та співавт., 2002).
Добре відомо, що однією з високочутливих систем організму до різноманітного роду змін гомеостазу є система червоної крові. З настанням вагітності відбуваються складні зміни в організмі матері, у тому числі - у системі еритрону. Головна роль у постачанні тканин, що швидко реагують, і органів плода достатньою кількістю кисню, регуляції кислотно-лужної рівноваги, виведенні вуглекислого газу й інших продуктів метаболізму під час гестаційного процесу належить етитроцитам матері ( А.Я.Сенчук та співавт., 2000; 2002; М.М.Шехтман та співавт., 2002).
У останні роки вивчені багато аспектів патогенезу анемії вагітних, проте роботи, присвячені вивченню стану червоної крові при вагітності, ускладненої ЦМВІ, практично відсутні. Дотепер не існує єдиної думки в оцінці ролі загострення інфекції у розвитку анемії у вагітних жінок, а також про ефективність різноманітних лікувально-профілактичних заходів. Незважаючи на значну кількість наукових повідомлень по кожній із цих проблем самостійно, публікації присвячені анемії вагітних у жінок із ЦМВІ, практично, відсутні.
Все вищевикладене явилося достатньо переконливим обгрунтуванням актуальності обраного наукового напрямку.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології Київської медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика “Прогнозування, профілактика, лікування і реабілітація порушень репродуктивної функції жінок на сучасному етапі” № держ. реєстрації: 0101 U007154.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ПЕРИНАТАЛЬНОЇ ПАТОЛОГІЇ У ЖІНОК З АНЕМІЄЮ І ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок