Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи та засоби позиціонування сайтів в системі World Wide Web

Методи та засоби позиціонування сайтів в системі World Wide Web

Назва:
Методи та засоби позиціонування сайтів в системі World Wide Web
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,43 KB
Завантажень:
366
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Національний університет “Львівська політехніка”
Пелещишин Андрій Миколайович
УДК 004.738.5
Методи та засоби позиціонування сайтів в системі World Wide Web
Спеціальність 01.05.03 – математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Львів – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України
Науковий консультант: | доктор технічних наук, професор
Пасічник Володимир Володимирович,
Національний університет “Львівська політехніка”,
завідувач кафедри інформаційних систем та мереж
Офіційні опоненти: | доктор фізико-математичних наук
Грінченко Тамара Олексіївна,
Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, старший науковий співробітник
доктор фізико-математичних наук, професор
Цегелик Григорій Григорович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедрою математичного моделювання соціально-економічних процесів
доктор технічних наук, професор
Соловйова Катерина Олександрівна,
Харківський національний університет радіоелектроніки, завідувач кафедри соціальної інформатики
Захист відбудеться 27 березня 2008р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.05 у Національному університеті “Львівська політехніка” (79013, м.Львів-13, вул.С.Бандери, 12)
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” (79013, м.Львів, вул.Професорська, 1)
Автореферат розісланий “25” лютого 2008р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
доктор технічних наук, професор Р.А.Бунь


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Математичне та програмне забезпечення процесів, що відбуваються в глобальній системі World Wide Web (WWW) є актуальним та важливим об'єктом наукових досліджень, серед яких чітко виділяються три основні напрями:
1) організація та структурування WWW (“погляд зверху”);
2) задоволення потреб користувачів WWW (“погляд знизу”);
3) організація та побудова сайтів (“погляд зсередини”).
Перший напрям об'єднує, зокрема, дослідження з пошуку та структурування інформації у WWW (серед них роботи J.Kleinberg, S.Brin, L.Page, И.Сегалович); дослідження у напрямку покращання подання семантики в WWW (дослідження в напрямку Semantic Web); побудову методів та засобів формування відкритого середовища обміну інформацією; розробку принципово нових способів організації глобального середовища (Web 2.0, Giant Global Graph – зокрема дослідження автора концепції WWW T.Berners-Lee) та напрямів його застосування (електронна комерція, дистанційна освіта, електронне урядування тощо).
Другий напрям об'єднує дослідження з інтелектуального аналізу журналів доступу користувачів (роботи R.Kosala, R.Bayeza-Yates, G.Piatetsky-Shapiro), моніторингу дій користувачів (роботи B.Mobasher, S.Chakrabarti), досліджень зручності сайтів (J.Nielsen, S.Krug) тощо.
Третій напрям досліджень сьогодні є найменш розвинутим і в цьому напрямі нині виділяються дослідження з інформаційного структурування сайтів, побудови діаграмних та XML-орієнтованих засобів опису сайтів (зокрема дослідження S.Lawrence, L.Rosenfeld), оптимальної технічної реалізації сайтів. Якщо перші два напрями досліджень визначають основні правила глобального середовища WWW, то третій напрям визначає шляхи підвищення ефективності сайтів за визначених правилЗ цієї точки зору результати наукових досліджень з позиціонування сайтів є затребуваними широким колом фахівців з організації та побудови сайтів, як такі, що повинні бути використані в переважній більшості реальних Веб-проектів та забезпечувати їхню успішність та ефективність.
Проте, у відомих літературних джерелах відчутним є брак грунтовних досліджень з позиціонування сайтів у WWW, збільшення їхньої популярності, конкурентної спроможності та стійкості сайтів до небажаних впливів. Недостатньо висвітлено методологічні, методичні та технічні питання організації взаємодії сайтів та глобального середовища з метою покращання позиції сайту на тривалу перспективу, відомі результати досліджень мають переважно прикладний та комерційний характер (И.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: Методи та засоби позиціонування сайтів в системі World Wide Web

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок