Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ ПРОЕКТІВ І ПОРТФЕЛІВ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ ПРОЕКТІВ І ПОРТФЕЛІВ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ ПРОЕКТІВ І ПОРТФЕЛІВ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,68 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Лашук Алла Миколаївна
УДК 658.512.6:65.012.2
МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ ПРОЕКТІВ І ПОРТФЕЛІВ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ
Спеціальність 05.13.22 - Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі транспортного права, системного аналізу та логістики в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Київ)
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор
Польшаков Валерій Іванович,
Українська Академія Бізнесу та Підприємництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва,
проректор з наукової роботи, завідувач кафедри менеджменту (м. Київ)
Офіційні опоненти: | - доктор технічних наук, професор
Кононенко Ігор Володимирович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри стратегічного управління (м. Харків)
- кандидат технічних наук, доцент
Данченко Олена Борисівна,
Черкаський державний технологічний університет Міністерства
освіти і науки України,
докторант кафед-ри інформатики та інформаційної безпеки (м. Черкаси)
Провідна установа | Київський національний університет будівнцитва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра управління проектами
(м. Київ)
Захист відбудеться "30" _травня__ 2007 року о _16_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 01010, м. Київ-10, вул. Суворова, 1, ауд. _333__.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01010, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розіслано "_26_" __квітня____ 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.І. Мельниченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Cтруктурні перетворення в економіці України, зокрема, в транспортніій галузі, потребують значних інвестицій, що у свою чергу передбачає необхідність розробки та ведення проектів. За останній період спостерігається деяка стабілізація економіки країни, але характерними її рисами залишаються недовершена законодавча база, корупція та значні податки. Виконання проектів в умовах нестабільності їх зовнішнього оточення вимагають використання певних знань та технологій, які б відповідали сучасним стандартам та потребам проектів. Тому методологія управління проектами стає дуже популярною в Україні, оскільки постійно знаходить своє застосування у виконанні проектів.
Оскільки коло основних проблем, з якими пов’язані проекти, полягає перед усім у фінансових питаннях, виникає необхідність їх ретельного вивчення з використанням моделей та методів управління проектами, зокрема методами бюджетування проектів.
Специфіка проектів, зокрема у галузі транспорту, обумовлена складністю розробки, масштабністю, проблемами ресурсного та вартісного виконання.
Тому постає ряд чітко окреслених потреб даної галузі застосування методології управління проектами. По-перше, це визначення проблем та потреб, пов'язаних з процесами планування та управління портфелем проектів. По-друге, виникає необхідність у детальному визначенні та вивченні процесу формування та управління бюджетом проекту. По-третє, це створення єдиного механізму розробки, планування та управління бюджетом портфелів проектів в проектно-орієнтованій організації.
Наявність невирішених завдань щодо моделей і методів формування і управління бюджетом проектів і портфелів проектів в проектно-орієнтованих організаціях транспортної галузі та нагальна потреба у їх розв'язанні зумовили вибір теми дослідження, її актуальність та значення для практики.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота виконана в рамках науково-дослідної роботи за держбюджетною темою К 05-01-2 “Розробка інструментально-методичних засобів управління проектами в проектно-орієнтованих підприємствах та організаціях (№ держреєстрації 0105U003296) на кафедрі транспортного права, системного аналізу та логістики Національного транспортного університету (м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ ПРОЕКТІВ І ПОРТФЕЛІВ ПРОЕКТІВ В ПРОЕКТНО-ОРІЄНТОВАНИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок