Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ СТАЛЕФІБРОБЕТОНОМ

ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ СТАЛЕФІБРОБЕТОНОМ

Назва:
ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ СТАЛЕФІБРОБЕТОНОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,50 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Цибульник Ігор Олегович
УДК 624.0.12.464.3
ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ
СТАЛЕФІБРОБЕТОНОМ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | - доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти: |
- доктор технічних наук, професор
ШМУКЛЕР Валерій Самуїлович, Харківська державна академія міського господарства, професор кафедри будівельних конструкцій (м.Харків);
- кандидат технічних наук, доцент
КОВАЛЬ Петро Миколайович, Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П.Шульгіна Державної служби автомобільних доріг України, директор (м. Київ).
Провідна установа | - Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра будівельних конструкцій та мостів, Міністерство освіти і науки України (м. Львів).
Захист відбудеться “ 15 ” жовтня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 13 ” вересня 2004 р.
 
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., с.н.с. |
В.Г.Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Безпека експлуатації існуючих будівель і споруд, продовження їх терміну служби, відновлення експлуатаційних якостей, уявляє проблему, важливість якої визначена директивами Президента і Кабінету Міністрів України.
За останні роки з’явилися високоміцні матеріали, застосування яких при підсиленні будівельних конструкцій суттєво підвищує ефективність відновлених елементів. Одним з таких матеріалів є сталефібробетон. Сталефібробетон характеризується низкою унікальних властивостей: високою міцністю на розтяг, тріщиностійкістю, водонепроникністю, корозійною стійкістю тощо. Однією з найбільш ефективних галузей застосування сталефібробетону є використання його при ремонтах і реконструкціях. Нанесення тонкого шару сталефібробетону на пошкоджені поверхні залізобетонних конструкцій створює великі переваги при ремонтах і реконструкціях. У цьому випадку відпадає необхідність виконання опалубочних робіт, спрощується процес укладки бетону, зведення риштувань, що призводить до зменшення вартості будівельних робіт.
Найбільш перспективними об’єктами підсилення за допомогою тонкого шару сталефібробетону уявляються плоскі та об’ємні залізобетонні тонкостінні конструкції. При такому використанні матеріалу підсилення сталеві фібри проникають у тріщини, раковини, каверни та інші пошкодження підсилюваної конструкції та ніби зашпаровують дефекти. З’являється конструкція з новими властивостями, складена з блоків підсилюваного елемента, об’єднаного сталефібробетоном. Це дозволяє відновити експлуатаційні якості навіть практично повністю зруйнованих тонкостінних залізобетонних конструкцій.
Однак широке застосування сталефібробетону при підсиленнях суттєво стримується слабою вивченістю властивостей тонкостінних залізобетонних конструкцій, підсилених тонким шаром сталефібробетону. Практично відсутні рекомендації з розрахунку таких конструкцій, особливо, у разі сильного пошкодження підсилюваного елемента. З наукової точки зору важливою проблемою є визначення характеру зміни напружено-деформованого стану отриманих двошарових елементів від початку навантаження і до руйнування.
Викладене вище свідчить про те, що вивчення характеру роботи плоских тонкостінних залізобетонних елементів (плит), підсилених таким ефективним матеріалом як сталефібробетон є актуальною задачею, яка становить науковий і практичний інтерес.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЛИТ СТАЛЕФІБРОБЕТОНОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок