Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВАРТІСТЮ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВАРТІСТЮ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВАРТІСТЮ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,61 KB
Завантажень:
394
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
ПРИЛЄПОВА МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК: 69.003:658.012.12
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВАРТІСТЮ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка будівництва)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
доктор економічних наук, доцент
Момот Тетяна Валеріївна,
Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Писаревський Ілля Матвійович
Харківська національна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри туризму та готельного господарства
кандидат економічних наук, доцент
Конащук Вадим Леонтійович
Запорізька державна інженерна академія
Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри економіки підприємства
Захист відбудеться “_20_”_червня_ 2008 року о_13_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12, в конференц-залі № 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “_19__” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т.В. Момот


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Прогрес у галузі будівництва в Україні сприяє прийняттю енерго - та ресурсозберігаючих архітектурно-технічних рішень, виконанню багатьох різноманітних проектів нового будівництва, реконструкції працюючих і створенню нових виробництв різних видів будівельної продукції, регулюванню вартісних показників спорудження об’єктів в умовах жорстких договірних зобов'язань, у зв’язку з чим актуалізуються проблеми управління реалізацією будівельних проектів.
Але незважаючи на значне удосконалення наукової, методичної і нормативної бази у сфері управління будівельними проектами, несвоєчасне введення об’єктів в експлуатацію та перевищення початкової вартості проектів у процесі їх реалізації залишається досить розповсюдженим явищем. Це пояснюється багатьма причинами, зокрема недоліками існуючої методології ціноутворення, практичне застосування якої полягає у складанні кошторису за обсягами робіт і нормативними даними, а управлінню вартістю у процесі реалізації будівельного проекту уваги приділяється недостатньо. При реалізації будівельного проекту в більшості випадків активізується організаційно-технологічний аспект, у той же час управління вартістю зводиться до простого порівняння фактичних показників з плановими, тобто управління вартістю будівельного проекту в широкому розумінні є порівняно новою проблемою економіки будівництва.
Дотичними до цієї проблеми питаннями економіки будівництва, зокрема питаннями ціноутворення та його окремими аспектами займалися і займаються Ардзинов В.Д., Артем’єв С.П. Анін В.І., Беркута А.В., Васильєва В.М., Гусаков А.А., Конащук В.Л., Крушевський А.В., Мазурін А.І., Малюгін В.І., Панібратов Ю.П., Педан М.П., Писарєвський І.М., Тищенко О.М., Торкатюк В.І., Тян Р.Б., Ушацький С.О., Шутенко Л.М. та багато інших вчених. Проте існує необхідність подальшого вдосконалення управління реалізацією будівельних проектів з урахуванням сучасних методів управління, методології управління проектами, концепції контролінгу з метою розробки принципів, політики, методів і прийомів, процедур, що дозволять здійснювати оцінювання, планування і контроль вартості в ході реалізації будівельного проекту.
Враховуючи, що діяльність будівельного підприємства є, по суті, реалізацією будівельних проектів, подальше вдосконалення управління цим процесом саме на основі теоретичного обґрунтування і розробки методів управління вартістю здатне забезпечити підвищення ефективності діяльності будівельного підприємства в ринкових умовах господарювання, що свідчить про актуальність обраної теми дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ І УПРАВЛІННЯ ВАРТІСТЮ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОЕКТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок