Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> заХиСт АСИНХРОННИх ДВИГУНів ЕЛЕКТРОПРИВОДів ВІД АВАРІЙНИХ РЕЖИМІВ на основі показників якості перетворення енергії

заХиСт АСИНХРОННИх ДВИГУНів ЕЛЕКТРОПРИВОДів ВІД АВАРІЙНИХ РЕЖИМІВ на основі показників якості перетворення енергії

Назва:
заХиСт АСИНХРОННИх ДВИГУНів ЕЛЕКТРОПРИВОДів ВІД АВАРІЙНИХ РЕЖИМІВ на основі показників якості перетворення енергії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,14 KB
Завантажень:
349
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний технічний УНІВЕРСИТЕТ“
Харківський політехнічний інститут”
Лашко Юрій Вікторович
УДК 621.316.9
заХиСт АСИНХРОННИх ДВИГУНів ЕЛЕКТРОПРИВОДів ВІД АВАРІЙНИХ РЕЖИМІВ на основі показників якості перетворення енергії
Спеціальність 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Кременчуцькому державному політехнічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Кременчук
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент
Чорний Олексій Петрович,
Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри „Систем автоматичного управління та електропривода”, м. Кременчук
Офіційні опоненти - доктор технічних наук, професор
Сінчук Олег Миколайович,
ТОВ „ТД „Електричні машини” Міністерства промислової політики України, технічний директор, м. Харків
кандидат технічних наук, доцент
Чермалих Олександр Валентинович,
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри „Автоматизація управління електротехнічними комплексами”, м. Київ
Провідна установа – Вінницький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України, м. Вінниця
Захист відбудеться „__6__”__квітня_____2006 р. о _1630 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.04 у Національному технічному університеті „Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий „_1__”_березня_____2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осичев О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Електропривод змінного струму з асинхронними двигунами (АД) в теперішній час є найпоширенішим на промислових підприємствах металургійної, гірничо-видобувної промисловості, транспорту. Перспективи його розвитку пов’язані з необхідністю впровадження нових високоефективних систем керування, в тому числі на базі мікропроцесорних систем. Головною задачею цих систем є забезпечення ефективного функціонування та надійності електропривода. На жаль, стан надійності електропривода поки що є проблематичним. Щороку пошкоджується до 20-25% від загального числа встановлених АД. Це приводить до порушення неперервності технологічних процесів із подальшим браком продукції, витратам на відновлення та ремонт АД, а також на відновлення нормальних технологічних процесів виробництва. Реальні характеристики і параметри АД внаслідок ремонту або тривалої експлуатації змінюються і не відповідають паспортним. Існуючі пристрої та системи захисту, найпоширенішими серед яких є пристрої релейного захисту та автоматики, що настроєні на характеристики і параметри відповідно до паспорту двигуна, часто і об’єктивно неналежним чином реагують на зміну параметрів робочих процесів.
Зазначені обставини зумовлюють необхідність підвищення вимог щодо експлуатації двигунів, урахування їх реальних індивідуальних характеристик і параметрів, які можуть змінитися в процесі ремонту або під час роботи, нових підходів до принципів побудови пристроїв і систем захисту, розроблення моделей і методів управління процесами захисту двигунів.
Застосування таких систем захисту дозволить впровадити технологію контролю обладнання за станом і реалізувати принцип запобігання, який реалізується шляхом аналізу енергетичних процесів через неперервний контроль із екстраполяцією і забезпечує раннє (передаварійне) визначення потенціальних пошкоджень, дефектів, що розвиваються в АД.
Тож, актуальною є проблема підвищення ефективності систем захисту АД електроприводів з метою визначення аварійних і аварійно небезпечних режимів.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану НДР, затвердженого радою Кременчуцького державного політехнічного Університету (КДПУ) на 1999-2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: заХиСт АСИНХРОННИх ДВИГУНів ЕЛЕКТРОПРИВОДів ВІД АВАРІЙНИХ РЕЖИМІВ на основі показників якості перетворення енергії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок