Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Назва:
УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,86 KB
Завантажень:
245
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ЖУРАВСЬКИЙ Вадим Лаврентійович
 
УДК 35.088.6: 351.713
УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ
ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ
УКРАЇНИ
Спеціальність 25.00.05 – галузеве управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2001
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Українській Академії державного управління при Президентові України
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, доцент
Протасова Наталія Георгіївна,
Українська Академія державного управління
при Президентові України,
завідувач кафедри управління освітою.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
дійсний член Академії педагогічних наук України
Бондар Володимир Іванович,
Національний педагогічний університет
ім.М.П.Драгоманова, декан педагогічного факультету;
кандидат наук з державного управління
Дзвінчук Дмитро Іванович,
Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу, декан факультету управління і інформаційних технологій, завідувач кафедри державного управління.
Провідна установа: Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти, кафедра управління освітою, Академія педагогічних наук України, м.Київ.
Захист відбудеться 26 вересня 2001 року о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Українській Академії державного управління при Президентові України за адресою: Київ – 57, вул. Ежена Потьє, 20, ауд.201.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Української Академії державного управління при Президентові України.
Автореферат розісланий 23 серпня 2001 року.
Заступник голови
спеціалізованої вченої ради В.А.Ребкало
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
На етапі здійснення економічних реформ та соціальних перетворень, що нині проводяться в Україні, досягнення економічного зростання та надання державою громадянам управлінських послуг на високому рівні можливе лише за умови створення ефективної системи державного управління, що відповідає вимогам демократичної, правової держави із соціально-орієнтованою ринковою економікою. З цією метою в Україні проводиться широкомасштабна адміністративна реформа, невід'ємною складовою якої є зміцнення та вдосконалення кадрового потенціалу державної служби. Кадровий корпус державних службовців в Україні досить потужний – близько 319 тисяч осіб. Значну його частину складають працівники державної податкової служби.
Одним із завдань адміністративної реформи є створення сучасної системи підготовки та перепідготовки управлінських кадрів. Як зазначається у Концепції адміністративної реформи, має бути значно удосконалена загальнонаціональна система підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців, яка повинна забезпечити їх безперервну освіту. Це, зокрема, вимагає запровадження розгорнутої, упорядкованої та обов'язкової системи підвищення кваліфікації державних службовців з використанням різних форм навчання.
В Україні, як у багатьох розвинених країнах, державне управління офіційно визнане одним з видів професійної діяльності. З метою професіоналізації цього виду діяльності нині існує освітня та наукова галузі “Державне управління”. Але сучасні потреби державотворення, процеси професіоналізації державного управління викликають необхідність вирішення низки проблем, серед яких: визнання професійного навчання як обов'язкової невід'ємної складової професійної діяльності державних службовців та розвиток гарантованих державою умов такого навчання; формування змісту професійного навчання та організація навчального процесу відповідно до потреб економічного і соціального розвитку держави на основі впровадження сучасних наукових досліджень та широкого використання вітчизняного і зарубіжного досвіду у сфері державного управління та державної служби; удосконалення системи професійної підготовки і підвищення кваліфікації персоналу державної служби тощо.
Важливим напрямом наукової програми розвитку державного управління та державної служби, визначених Стратегією реформування системи державної служби в Україні, має стати наукове і методичне забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАДРІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок