Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕОРЕТИЧНІ ПІДХОДИ ДО СИСТЕМИ ТРУДОВОГО ПРАВА УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

ТЕОРЕТИЧНІ ПІДХОДИ ДО СИСТЕМИ ТРУДОВОГО ПРАВА УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ТЕОРЕТИЧНІ ПІДХОДИ ДО СИСТЕМИ ТРУДОВОГО ПРАВА УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,45 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Івчук Юлія Юріївна
УДК 349.2:340.112
 
ТЕОРЕТИЧНІ ПІДХОДИ ДО СИСТЕМИ ТРУДОВОГО ПРАВА УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 12.00.05 – трудове право;
право соціального забезпечення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля
Науковий керівник: | кандидат юридичних наук, доцент
Лазор Валерій Васильович, Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, доцент кафедри правознавства
Офіційні опоненти: | доктор юридичних наук, професор
Пилипенко Пилип Данилович, Львівський національний університет ім. І.Франка, завідувач кафедри трудового, аграрного та екологічного права.
кандидат юридичних наук, доцент
Бущенко Петро Аркадійович, Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, доцент кафедри трудового права
Провідна установа: | Одеська національна юридична академія, кафедра трудового права та права соціального забезпечення, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться 18 червня 2004 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.700.02. Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий 17 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чалий Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сьогодні, на початку нового тисячоліття, в період переходу українського суспільства до ринкової економіки сама логіка історико-правового та соціально-політичного поступу змушує зі всією серйозністю звернутись до проблем структурної побудови та подальшого розвитку системи трудового права України. Трудове право України - невід’ємна складова системи національного права. Це окрема галузь, яка обіймає сукупність нормативних приписів, покликаних регулювати трудові та тісно пов’язані з ними відносини. Водночас галузь трудового права не лише є складовою частиною національної системи права, але й сама утворює систему правових норм нижчого порядку. Взаємодіючи поміж собою в процесі регулювання однорідних суспільних відносин, норми трудового права утворюють підінститути, інститути і підгалузі трудового права. Зрозуміло, що за умов тотальної зміни соціально-економічних, політичних, ідеологічних та правових відносин, дослідження структурних елементів системи трудового права вимагає нових підходів. Лише на цій підставі можливий успішний подальший розвиток галузі трудового права як системи права і системи законодавства. В ракурсі перегляду основних положень та категорій системи трудового права, вироблення нових підходів до аналізу останньої й було написано дисертаційну роботу. Особливої уваги було приділено питанням поглиблення понятійно-категоріального апарата системи трудового права, з’ясування об’єктивних передумов її формування, визначення основних елементів такої та предметному розгляду кожного з них. Вирішення цих питань дозволило автору здійснити низку методологічно-теоретичних висновків та пропозицій щодо удосконалення системи трудового права та системи трудового законодавства України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з Планом науково-дослідних робіт Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля на 2001-2004 р.р.(п. 2.3), а також п. 1 Плану держбюджетних науково-дослідних робіт кафедри „Правознавство” Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.
Мета і завдання дослідження. Мета дисертаційного дослідження полягає у всебічному аналізі, розкритті сутності і з’ясуванні особливостей системи трудового права України, визначенні об’єктивної основи формування й розвитку такої, виокремленні й дослідженні основних структурних елементів останньої, в розробці пропозицій щодо її подальшого удосконалення та розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕОРЕТИЧНІ ПІДХОДИ ДО СИСТЕМИ ТРУДОВОГО ПРАВА УКРАЇНИ В УМОВАХ РИНКОВОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок