Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЭФЕКТИВНІ ОПОРИ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДЛЯ УКРАЇНИ

ЭФЕКТИВНІ ОПОРИ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДЛЯ УКРАЇНИ

Назва:
ЭФЕКТИВНІ ОПОРИ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДЛЯ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,18 KB
Завантажень:
279
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
САПРОНОВ ЮРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ
УДК 624.014:621.315
ЭФЕКТИВНІ ОПОРИ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ
ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДЛЯ УКРАЇНИ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2001 Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Донбаській державній академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник Офіційні опоненти: Провідна установа доктор технічних наук, професор Горохов Євген Васильович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри металевих конструкцій. доктор технічних наук, професор Шебанін Вячеслав Сергійович, Миколаївська державна аграрна академія, ректор; кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Лебедич Ігор Миколайович, ВАТ “Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій “УкрНДІпроектстальконструкція”, начальник відділу нових типів конструкцій. Полтавський державний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, кафедра конструкцій із металу, дерева і пластмас, Міністерство освіти і науки України, (м. Полтава).
Захист дисертації відбудеться “26” жовтня 2001 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 в Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2, І корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий 25 вересня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сталеві конструкції опор ПЛ (повітряні лінії електропередачі) широко розповсюджені в усіх розвинутих країнах світу і є одним з незамінних класів будівельних конструкцій. На території України на теперішній час експлуатується близько 915 тис. кілометрів електричних мереж загальною масою понад 25 млн. тонн.
Досвід проведення робот з обстеження виявив, що значна частина парку електромережних конструкцій вичерпала свій робочий ресурс і потребує обновлення. Вживана в теперішній час уніфікація конструкцій опор ПЛ була розроблена більше 30 років тому за нормативами колишнього СРСР. Розробка нових конструкцій обов'язково повинна узгоджуватися з вимогами міжнародних нормативів, установлюваних МЕК (Міжнародна електротехнічна комісія). Основні положення нормативів потребують більш жорстоких норм з визначення кліматичних навантажень і перегляду принципів розрахунку, що розглядають повітряну лінію електропередачі як єдину систему.
У ситуації, що склалася, виникла необхідність розробки більш ефективних сучасних конструктивних форм опор повітряних ліній електропередачі з дослідженням резервів несучої здатності, з безумовним збереженням їх експлуатаційних якостей.
Розвиток науки про будівельні конструкції, а також підвищення можливостей обчислювальної техніки та удосконалення методів експериментальних досліджень надають можливість більш якісно досліджувати та моделювати дійсну роботу всієї повітряної лінії в цілому.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася та коригувалася у відповідності до галузевої програми Міненерго України ВН.09.065 "Розробка і впровадження вузькобазих опор 35, 110, 150 кВ для гірських та міських умов" (№ держреєстрації ).
Мета і задачі дослідження. Метою проведеної роботи була розробка ефективних конструктивних форм опор ПЛ для України з урахуванням спільної роботи складених елементів високовольтної лінії електропередачі, кліматичних характеристик району будівництва, конструктивних особливостей і електричних вимог.
Поставлена мета досягається вирішенням наступних задач: а) розробка методики розрахунку високовольтної лінії електропередачі як єдиної конструктивної системи при урахуванні кліматичних характеристик району будівництва, конструктивних особливостей повітряної лінії та електричних вимог; б) експериментальне дослідження роботи ПЛ як єдиної конструктивної системи; в) розробка алгоритму і пакета програм з розрахунку ПЛ як єдиної конструктивної системи з урахуванням кліматичних характеристик району будівництва, конструктивних особливостей повітряної лінії та електричних вимог; г) визначення навантажень при аварійних режимах на опори ПЛ з урахуванням підтримуючого впливу проводів і тросів; ґ) розробка ефективних опор ПЛ для України з урахуванням вимог міжнародних нормативів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ЭФЕКТИВНІ ОПОРИ ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДЛЯ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок