Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ

ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
36,20 KB
Завантажень:
322
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ім. М. ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ПАПАІКА ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ
УДК 338.24:330.526
ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ
Спеціальність 08.02.03 — Організація управління, планування і регулювання економікою

АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
ДОНЕЦЬК-2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган - Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант - доктор економічних наук, професор
Саєнко Григорій Васильович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України, професор кафедри банківської справи.
Офіційні опоненти: академік НАН України, доктор економічних наук, професор
Буркинський Борис Володимирович,
Інститут проблем ринку і економіко-екологічних
досліджень НАН України (м. Одеса ), директор;
доктор економічних наук, професор
Онищук Георгій Ілліч,
Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут “НДІпроектреконструкція” Держжитлокомунгоспу України (м. Київ), директор;
доктор економічних наук, професор
Поклонський Федір Юхимович,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, професор кафедри фінансів.
Провідна установа - Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк).
Захист відбудеться “6” червня 2006 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган - Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган - Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “4” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові принципи, що втілюються і зміцнюються, створюють передумови ефективного розвитку економіки за новими організаційними механізмами і процесами розподілу. Все це вимагає переорієнтації системи управління і її регулювання, систематизації підходів, оцінок і схем забезпечення продуктивної роботи суб’єктів діяльності на всіх рівнях економіки держави. Проблема розвитку розподільчих відносин у середовищі, в якому система командного управління руйнується, поширюючи простір для ринкових відносин, вимагає врахування вимог сформованих економічних і організаційних систем, їхніх нових характеристик, що забезпечують дієздатність економіки, стає однією із центральних у сукупності економічних досліджень.
Розвиток і реалізація теорії організації стабільних відносин у державі, що прискорюють трансформаційні процеси виробничого середовища, без розробки організаційних механізмів розподілу не забезпечують досягнення високих темпів економічного росту. В економіці України спостерігається гальмування процесів, що сприяють розвитку змішаних економік ряду розвинених держав, збільшення обсягів виробництва і фінансово-економічного результату промислових підприємств, які за своєю виробничою потужністю були розраховані на обслуговування масштабних територій. У результаті цього сучасна державна економічна система країни не в змозі забезпечувати розвиток багатьох функціонуючих виробництв з тієї причини, що в середовищі розподілу діють процеси, які мають диспропорційний зміст і продовжують впливати на здобутки на всіх рівнях програмного, проектного та практичного вирішення загальнодержавних проблем.
Опублікований ряд наукових розробок, у якому одержала послідовний розвиток проблема організації й удосконалення розподільчих відносин, формалізації відтворення й управління загальними виробничо-економічними системами і процесами в державах, вказує на те, що вона отримує широке теоретичне уточнення, наукове визнання й застосування на практиці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ РОЗПОДІЛЬЧОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок