Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ШЛЯХОМ ФОРМУВАННЯ ШАРУ ЛЛЯНОЇ СОЛОМИ В ПРОЦЕСІ РОЗСТИЛУ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ШЛЯХОМ ФОРМУВАННЯ ШАРУ ЛЛЯНОЇ СОЛОМИ В ПРОЦЕСІ РОЗСТИЛУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ШЛЯХОМ ФОРМУВАННЯ ШАРУ ЛЛЯНОЇ СОЛОМИ В ПРОЦЕСІ РОЗСТИЛУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,93 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАКАЄВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
УДК 677.021.11
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ШЛЯХОМ ФОРМУВАННЯ ШАРУ ЛЛЯНОЇ СОЛОМИ В ПРОЦЕСІ РОЗСТИЛУ
05.18.01 – зберігання і технологія переробки зерна, виготовлення зернових хлібопекарських і виробів та комбікормів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон - 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті луб’яних культур Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Гілязетдінов Рубіль Нуртдінович, Інститут луб’яних культур УААН, завідувач відділом переробки та технологічного аналізу.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Дідух Володимир Федорович, Луцький державний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, професор кафедри сільськогосподарського машинобудування;
кандидат сільськогосподарських наук, доцент Коб’яков Сергій Михайлович, Херсонський національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, доцент кафедри переробки, стандартизації і сертифікації сировини.
Захист відбудеться “ 18 ” червня 2008 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 у Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон 8, Бериславське шосе, 24.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корп. 1,
Автореферат розісланий “ 16 ” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.П. Сумська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із головних завдань галузі льонарства України є одержання високоякісного волокна для текстильної промисловості.
Під час розстилання льоносоломи та у процесі приготування з неї трести формуються основні параметри, які визначатимуть якісні і кількісні показники довгого волокна. Технологія приготування трести включає складний біологічний і технологічний процеси, які починаються із розстилання соломи льону і продовжуються проведенням наступних технологічних операцій; обертання, ворушіння, пресування готової трести в рулони та вивезення її на переробні підприємства та первинну переробку.
Основними факторами, що впливають на вихід довгого волокна в процесі приготування трести є нерівномірність вилежаності трести за довжиною та товщиною стрічки, яка залежить від рівномірності шару льоносоломи у стрічках розстилу. Важливий вплив на якість волокна мають розтягнутість стебел за комлем, терміни розстилання та приготування трести.
Удосконалення технології приготування трести та одержання з неї довгого волокна із забезпеченням рівномірності шару льоносоломи у стрічках розстилу за комлем та за довжиною стрічки на протязі всього процесу вилежування льоносоломи до перетворення у тресту, та створення робочих органів машин для розстилання та обертання льоносоломи є актуальним завдання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дисертаційна робота є складовою частиною науково-технічної програми “Луб’яні культури”, затвердженою постановою президії УААН 7 грудня 2000 р. протокол № 17 досліджень відділу механізації збирання та технології переробки Інституту луб’яних культур теми: 03 “Розробити і апробувати ресурсозберігаючі технології збирання і первинної обробки льону-довгунця”, номер державної реєстрації 0198U002930.
Особистий внесок автора полягає в удосконаленні технології приготування трести льону, стосовно вивчення залежності якісних показників волокна від різноманітних факторів та участі у розробці, випробуванні макетного та дослідного зразків льонопідбирача-молотарки ПМЛ-1, який застосовується для рівномірності укладання стебел за довжиною стрічки та вирівнювання стебел за комлем в процесі обертання .
Мета і завдання дослідження. Метою даної роботи є розробка удосконаленої технології приготування лляної трести, для покращення якості та кількості довгого волокна за рахунок рівномірності шару льоносоломи у стрічках розстилу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ОДЕРЖАННЯ ТРЕСТИ ШЛЯХОМ ФОРМУВАННЯ ШАРУ ЛЛЯНОЇ СОЛОМИ В ПРОЦЕСІ РОЗСТИЛУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок