Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ В РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕННЯХ КРАЇН З ПЕРЕХІДНОЮ ЕКОНОМІКОЮ

РОЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ В РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕННЯХ КРАЇН З ПЕРЕХІДНОЮ ЕКОНОМІКОЮ

Назва:
РОЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ В РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕННЯХ КРАЇН З ПЕРЕХІДНОЮ ЕКОНОМІКОЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,00 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка
ЛИПОВА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
УДК 339.727
РОЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ В РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕННЯХ КРАЇН З ПЕРЕХІДНОЮ ЕКОНОМІКОЮ
Спеціальність 08.05.01 – світове господарство
і міжнародні економічні відносини
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Кістерський Леонід Леонідович
Директор Інституту
міжнародного ділового співробітництва, м. Київ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Федосов Віктор Михайлович
Завідувач кафедри фінансів
Київського національного економічного університету
імені Вадима Гетьмана
кандидат економічних наук, доцент
Шемет Тетяна Станіславівна
Доцент кафедри міжнародних валютно-кредитних
і фінансових відносин
Інституту міжнародних відносин Київського
національного університету імені Тараса Шевченка
Провідна установа Інститут світової економіки і міжнародних відносин
Національної Академії Наук України, відділ зовнішньоекономічних досліджень, м. Київ
Захист відбудеться “_29_” ___01____ 2007 року о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.001.02 з захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 04119, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, зал засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 58 к.12.
Автореферат розіслано “_29_” ___12_______ 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Поліщук Л.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. У сучасній системі міжнародних відносин технічна допомога (ТД) відіграє роль важливого інструменту розвитку країни, оскільки основне її завдання полягає у сприянні економічним та соціальним перетворенням в країнах з перехідною економікою, в тому числі і в Україні, на шляху до ринкової економіки та європейських стандартів. ТД відіграла важливу роль в ринкових трансформаціях країн Центральної Європи та їх інтеграції до ЄС. Цей досвід є надзвичайно цінним для України, оскільки вплив ТД на ринкові перетворення в Україні не є достатнім. Завдяки технічній допомозі Україна має можливість отримувати передовий досвід, знання для скорочення шляху по реформуванню економіки та згладити негативні наслідки. Зміна підходів до надання ТД країнам з перехідною економікою та системи управління допомогою в Україні дасть змогу підвищити ефективність її використання для досягнення більш вагомих результатів в ринкових перетвореннях країни та прискорення інтеграційних процесів.
Серед зарубіжних авторів, хто досліджує окремі питання передачі офіційної допомоги з розвитку від країн-донорів до країн, що розвиваються, а також деякі аспекти міжнародної технічної допомоги, варто виділити С. Брауна, Т. Вейса, Дж. Вілсона, Дж. Вулфенсона, К. Глуца, С. Делла, М. Гуз-Веттер, Р. Китчена, Р. Лоуренса, Ч. Маера, М. Міллера, К. Павловські, Дж. Сакса, Л. Хоффмана, Ф. Хоффмана, М. Хогана. Аналогічним проблемам також приділяють увагу у своїх дослідженнях такі відомі російські вчені, як І. Артем’єв, І. Іванов, Л. Красавіна, А. Кірєєв, І. Корольов, І. Кудров, Ю. Пашкус, Є. Примаков, М. Расков, В. Усоскін, І. Фамінський.
Проблеми інтеграції України до Європейського Союзу, окремі питання офіційної допомоги розвитку та технічної допомоги з боку міжнародних організацій і їх ролі в реформуванні економіки України досліджуються в роботах О. Білоруса, С. Боринця, І. Бураковського, В. Вергуна, А. Гальчинського, В. Геєця, М. Дудченка, Л. Кістерського, Г. Климка, С. Козаченка, Д. Лук’яненка, З. Луцишин, С. Мочерного, В. Новицького, С. Пирожкова, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЛЬ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ В РИНКОВИХ ПЕРЕТВОРЕННЯХ КРАЇН З ПЕРЕХІДНОЮ ЕКОНОМІКОЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок