Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ФОРМУВАННЯ їх цінового механізму

ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ФОРМУВАННЯ їх цінового механізму

Назва:
ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ФОРМУВАННЯ їх цінового механізму
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,20 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЩЕГЛОВА АЛЛА МИКОЛАЇВНА
УДК: 658.012:330.133
ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ФОРМУВАННЯ
їх цінового механізму
Спеціальність 08.00.04. – економіка та управління підприємствами (економіка сільського господарства й АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Дисертаційна робота виконана на кафедрі економічної теорії і маркетингу Луганського національного аграрного університету Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ТКАЧЕНКО Валентина Григоріївна,
завідувач кафедри економічної теорії
і маркетингу Луганського національного
аграрного університету,
м. Луганськ
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
САБЛУК Петро Трохимович,
директор ННЦ "Інститут аграрної економіки" УААН,
м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
Германенко Олександр Миколайович
доцент кафедри економіки і підприємництва
Луганського національного аграрного університету,
м. Луганськ
Захист відбудеться ”20” грудня 2007 р. о 10 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.841.02 у Луганському національному аграрному університеті за адресою: 91008, м.Луганськ–8, Луганський національний аграрний університет, головний навчальний корпус, аудиторія 202 (конференц-зал).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Луганського національного аграрного університету за адресою: 91008, м. Луганськ–8, ЛНАУ, бібліотека Луганського національного аграрного університету.
Автореферат розісланий ”___” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Суховерхий В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкові умови функціонування аграрних підприємств кардинально змінили економічний і ціновий механізм господарювання.
Актуальність теми дисертації зумовлена практикою останніх років, яка показала безперспективність окремих змін у господарській діяльності аграрних підприємств як в економічному, так і в цілому механізмі господарювання. Нормальне функціонування ринку припускає насичення його необхідними населенню дешевими та якісними продуктами, одержання економічної вигоди всіма його учасниками. Ефективна реалізація сільськогосподарської продукції в умовах ринку відіграє важливу роль, але все таки основою залишається виробництво.
Актуальність проблеми господарювання аграрних підприємств, їх економічного і цінового механізму зумовлена тим, що на сьогодні механізм керування, методи господарювання, фінансування, кредитування, ціноутворення поки що не відповідають повною мірою сучасним ринковим вимогам, тому що функціонування ринкової економіки вимагає удосконалення господарського механізму, і, насамперед цінового, та системи державного регулювання.
Для сільського господарства дана проблема особливо актуальна, оскільки в багатьох аграрних підприємствах не тільки не утворюються накопичення, але й не відшкодовуються витрати на виробництво продукції через серйозне порушення еквівалентності обміну між сільським господарством та іншими галузями економіки.
Сьогодні немає чіткої концепції подальшого розвитку й удосконалення економічного та цінового механізму господарювання аграрних підприємств. Розробка теорії економічного та цінового механізму господарювання велася без урахування особливостей розвитку регіонів. На сучасному етапі розвитку аграрної економіки України актуальність даного дослідження зумовлена необхідністю створення умов для формування важелів і стимулів економічного механізму на регіональному рівні з метою підвищення ефективності сільського господарства і продовольчої безпеки регіону та країни в цілому.
Дослідження у сфері проблем формування і функціонування господарського, економічного та цінового механізму належать різним школам. Праці таких учених, як В.Я. Амбросова, А.С. Булатова, І.І.Жадана, Ю.І. Палкіна, П.Т. Саблука, О.М. Шпичака, були використані для визначення категорії “господарський механізм і його основні елементи”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВ І ФОРМУВАННЯ їх цінового механізму

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок