Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> механізм КАДРОВого ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ економіки за умов формування ринкових відносин

механізм КАДРОВого ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ економіки за умов формування ринкових відносин

Назва:
механізм КАДРОВого ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ економіки за умов формування ринкових відносин
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,17 KB
Завантажень:
141
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Науково-дослідний економічний інститут
МІНІСТЕРСТвА економіки та з питань європейської інтеграції україни
Скрипник Андрій Леонідович
УДК 331
механізм КАДРОВого ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ економіки за умов формування ринкових відносин
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському національному університеті будівництва і архітектури, м. Київ.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Лич Володимир Миколайович,
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, виконуючий обов'язки директора;
Київський національний університет будівництва і архітектури,
завідувач кафедри економічної теорії
Офіційні опоненти _ доктор економічних наук, професор
Бондар Інтерна Касянівна,
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства
економіки та з питань європейської інтеграції України,
завідувач відділу проблем праці та політики доходів населення
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Колєшня Лідія Галактіонівна,
НДІ праці і зайнятості населення Міністерства праці та соціальної політики України і НАН України,
завідувач відділу робочих місць, профорієнтації, підготовки кадрів
Провідна установа: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,
кафедра теоретичної та прикладної економіки.
Захист відбудеться 10 червня 2004 р. о 16 годині на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 26.801.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за адресою: 01601, м. Київ, бул. Дружби Народів, 28, 5-й поверх, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці НДЕІ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України ( м. Київ, бул. Дружби Народів, 28, перший поверх).
Автореферат розіслано 7 травня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.е.н. |
О.Ю. Рудченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах формування ринкових відносин, здійснення інституціональних перетворень в суспільстві зазнають кардинальних змін усі підсистеми господарського механізму, котрі переорієнтовуються з провідної ролі державного регулювання економіки на її поєднання з ринковим саморегулюванням. Наслідком перехідних процесів часто стає низька ефективність роботи цих підсистем, що стосується і механізму кадрового забезпечення економіки. Відомо, що найголовнішим ресурсом України є висококваліфікована і достатньо дешева робоча сила, яка, однак, не тільки не використовується повністю, але і поступово втрачає свій трудовий потенціал. Однією з основних причин цього є недостатня увага органів державного управління до проблем кадрового забезпечення економіки, що в умовах економічного зростання зумовлює велику кількість незаповнених робочих місць та тих, на яких працюють недостатньо кваліфіковані кадри. Вказана ситуація свідчить про необхідність розробки і реалізації комплексу державних заходів по вдосконаленню механізму кадрового забезпечення економіки, який має враховувати економічну і соціальну ситуацію в країні та узгоджуватись із заходами по вдосконаленню інших ланок господарського механізму та державною політикою зайнятості.
Як показує аналіз фахової літератури, більшість досліджень стосовно підвищення якості кадрового забезпечення економіки здійснюються окремо по трьох напрямах: регулювання ринку праці, реформування системи освіти та вдосконалення кадрового менеджменту на підприємствах. Водночас існує необхідність комплексно розглянути формування, рух та використання кадрів в країні як єдиний взаємопов’язаний процес, що має регулюватись і вдосконалюватись системно. Саме з таких позицій було проведене дисертаційне дослідження.
Актуальність проблеми більш якісного кадрового забезпечення економіки України та недостатній ступінь її розробки вітчизняною наукою і зумовили вибір теми дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: механізм КАДРОВого ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ економіки за умов формування ринкових відносин

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок