Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Метод і Моделі формування портфеля проектів на основі аналізу стратегій діяльності підприємства

Метод і Моделі формування портфеля проектів на основі аналізу стратегій діяльності підприємства

Назва:
Метод і Моделі формування портфеля проектів на основі аналізу стратегій діяльності підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,65 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
Бегун Аліна Петрівна
УДК 658.51.012
Метод і Моделі формування портфеля проектів
на основі аналізу стратегій діяльності підприємства
Спеціальність 05.13.22 – управління проектами та програмами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК: - кандидат економічних наук Савченко Віра Меєрівна, Кіровоградський національний технічний університет, доцент кафедри “Бухгалтерський облік”.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ: - доктор технічних наук, професор Кононенко Ігор Володимирович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, завідувач кафедри стратегічного управління, м. Харків;
- кандидат технічних наук, доцент Малий Валентин Васильович, Національна металургійна академія України, завідувач кафедри управління проектами, м. Дніпропетровськ.
ПРОВІДНА УСТАНОВА: Харківський національний автомобільно-дорожній університет, кафедра автоматизованих комп’ютерних інтегрованих технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист дисертації відбудеться "21" квітня 2006 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розіслано " 9 " березня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У цей час багато виробничих підприємств України, які виробляють наукоємну техніку, в зв'язку з переходом до нових ринкових умов змушені швидко реагувати на зміни зовнішнього середовища, бути гнучкими до вимог ринку, постійно вдосконалювати як вироблювану продукцію, так і механізми управління. Більшість таких підприємств працюють на замовника, що дозволяє ефективно використовувати наявні ресурси, цілеспрямовано створювати високотехнологічну техніку, чітко планувати структурні підрозділи й управляти ними. Однак для забезпечення стійкого положення на ринку й у майбутньому, підтримки високого рівня рентабельності й ліквідності виробництва для керівників підприємств необхідно мати ефективні механізми формування портфеля проектів з урахуванням стратегічної діяльності підприємства. Це обумовлено тим, що сукупність проектів, які здійснюються на підприємстві, не тільки дозволяють одержувати прибуток, але й повністю визначають техніко-економічний стан виробництва.
Особлива увага приділяється питанням формування структури портфеля проектів у сфері виробництва обладнання й зразків техніки для об'єктів ядерної енергетики, оскільки дане виробництво вузько спрямоване, виставляються високі вимоги до надійності й якості виробленої техніки, необхідна постійна модернізація та ремонт існуючої техніки, процес реалізації проектів дуже впливає на стратегічний розвиток підприємства. Найбільші вимоги пред'являють до таких систем, як інформаційно-управляючі системи (ІУС) для атомних електростанцій (АЕС), які мають усі особливості наукоємної продукції. Це обумовлено тим, що виробництво ІУС орієнтоване винятково на замовника, вимагає обов'язкового проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДДКР), впровадження й супроводження при експлуатації, що, в свою чергу, вимагає великих фінансових коштів і раціонального управління потоками фінансів у часі. Застосування існуючих методів і технологій управління виробництвом, які в основному добре працюють у стабільних умовах ринку, не завжди приводить до ефективних результатів у випадку управління процесами реалізації проектів створення наукоємної продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Метод і Моделі формування портфеля проектів на основі аналізу стратегій діяльності підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок