Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БЕЗПІГМЕНТНІ СВІТЛОЗАБАРВЛЕНІ ЕМАЛЕВІ ПОКРИТТЯ

БЕЗПІГМЕНТНІ СВІТЛОЗАБАРВЛЕНІ ЕМАЛЕВІ ПОКРИТТЯ

Назва:
БЕЗПІГМЕНТНІ СВІТЛОЗАБАРВЛЕНІ ЕМАЛЕВІ ПОКРИТТЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,94 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кислична Раїса Іванівна
УДК 666.293.522
БЕЗПІГМЕНТНІ СВІТЛОЗАБАРВЛЕНІ ЕМАЛЕВІ ПОКРИТТЯ
05.17.11 – технологія тугоплавких неметалічних матеріалів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі хімічної технології кераміки та скла Українського державного хіміко-технологічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Білий Яків Іванович,
Український державний хіміко-технологічний університет,
професор кафедри хімічної технології кераміки та скла
Офіційні опоненти: доктор технічник наук, професор
Савін Лев Сергійович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури,
професор кафедри екології і охорони навколишнього середовища
кандидат технічних наук, доцент
Пісчанська Вікторія Вікторівна,
Національна металургійна академія України,
доцент кафедри хімічної технології кераміки та вогнетривів
Провідна установа: Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут",
кафедра технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей, Міністерство освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 08.06.2006 р. о 13-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.078.02 в Українському державному хіміко-технологічному університеті за адресою: 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Українського державного хіміко-технологічного університету, 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 8.
Автореферат розісланий 04.05.2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельников Б.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для захисту від корозії, а також для декорування виробів господарчо-побутового призначення застосовують білі та світлозабарвлені емалеві покриття. Такі покриття одержують на основі титанових склофрит введенням в їх склади забарвлюючих оксидів: Cr2O3, CoO і CuO. Попит на вказані побутові прилади та інші вироби з емалевими покриттями різноманітного забарвлення постійно збільшується. Це спонукає відповідно до виробництва їх з більш широкою колірною гамою. Але, як показує виробничий досвід, емалеві покриття на основі сплавлених забарвлених титанових склофрит можна одержувати тільки з обмеженою кількістю кольорів. Крім того, значна більшість підприємств, які виробляють емальовані вироби, не є виробниками склофрит, а отримують їх з підприємств-постачальників, які не зацікавлені у виробництві надто широкого асортименту забарвлених склофрит, що значною мірою є стримуючим фактором в розширенні виробництва емальованих виробів різноманітних кольорів. Збільшити кількість їх та підвищити якісні показники можна за рахунок впровадження у виробництво вдосконаленої технології емалювання завдяки новому способу забарвлення не емалевих фрит, а самих покриттів, безпосередньо на підприємствах, які їх виробляють.
В зв’язку з зазначеним, тема дисертаційної роботи є актуальною, оскільки спрямована на одержання світлозабарвлених емалевих покриттів безпосередньо при їх випалі, яке до того ж закладається на стадії приготування їх суспензій.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась відповідно до планів проведення науково-дослідних робіт кафедри хімічної технології кераміки та скла Українського державного хіміко-технологічного університету Міністерства освіти і науки України за державною бюджетною темою № 03001590 “Розробка основних принципів вибору хімічного складу та технології виготовлення нових боросилікатних стекол і покриттів, карбідкремнієвої кераміки та спеціальних цементів з заданим комплексом властивостей” (Рішення ради наукового напрямку від 27.12.99 р. прот. №7) та № 03021690 “Фізико-хімічні основи технології виробництва нових видів скла, кераміки, покриттів та композиційних в’яжучих матеріалів” (Рішення об’єднаної наукової ради МОН України від 30.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: БЕЗПІГМЕНТНІ СВІТЛОЗАБАРВЛЕНІ ЕМАЛЕВІ ПОКРИТТЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок