Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МоделІ, МЕТОДИ та інформаційна технологія в управлінні розвитком виробництва сільськогосподарських тракторів

МоделІ, МЕТОДИ та інформаційна технологія в управлінні розвитком виробництва сільськогосподарських тракторів

Назва:
МоделІ, МЕТОДИ та інформаційна технологія в управлінні розвитком виробництва сільськогосподарських тракторів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,72 KB
Завантажень:
347
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Дерев’янченко Борис Ігоревич
УДК 681.5: 631.372
МоделІ, МЕТОДИ та інформаційна технологія в управлінні розвитком виробництва сільськогосподарських тракторів
05.13.06 – Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті машин і систем Державного комітету промислової політики та Національної академії наук України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент
Кононенко Ігор Володимирович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
завідувач кафедри стратегічного
управління
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Раскін Лев Григорович, професор кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";
кандидат технічних наук, доцент Малєєва Ольга Володимирівна, докторант кафедри інформаційних систем Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут".
Провідна установа:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", кафедра автоматизованих систем обробки інформації та управління, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться "     " березня 2001 р. о  14-30  годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д. 64.050.07 у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" за адресою: 61002, м. Харків-2, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".
Автореферат розісланий "  "  лютого  2001 р.
Вчений секретар
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У результаті переходу України до ринкових принципів господарювання зросли вимоги до якості управління розвитком галузей та окремих підприємств. Для досягнення успіху в конкурентній боротьбі керівники підприємств повинні ширше застосовувати у своїй роботі автоматизовані системи управління розвитком виробництв (АСУР). Це дозволить їм більш ефективно використовувати можливості сучасних методів управління, значною мірою компенсує недостатній рівень кваліфікації менеджерів.
Сільськогосподарське тракторобудування належить до найважливіших галузей промисловості України, тому задача розробки автоматизованої системи управління його розвитком є актуальною.
Вихідними даними для роботи стали відомі функціональні структури АСУР виробничо-економічних систем (ВЕС), методи прогнозування, оптимізації, інформаційні технології, дані про стан і перспективи розвитку тракторобудування, про використання його продукції в сільському господарстві України.
Актуальність дослідження. Обсяги виробництва тракторів у країні за останні роки значно скоротилися, а існуючий парк цих машин дуже зношений. Для виходу з цієї ситуації необхідно підвищити ефективність рішень, які приймаються щодо розвитку виробництва сільськогосподарських тракторів в Україні. Вирішити дану проблему можна шляхом створення АСУР виробництва сільськогосподарських тракторів, для чого, у свою чергу, необхідно розробити моделі і методи розв’язання задач, які на цей час вирішуються або занадто суб’єктивно, або із залученням недостатньо адекватних моделей і методів, запропонувати інформаційну технологію у межах автоматизованої системи.
Визначальним при формуванні стратегії розвитку тракторобудування є прогнозування обсягів продажу та обсягів виробництва тракторів. Україна – молода держава, внаслідок цього статистична інформація про основні соціально-економічні процеси є доступною тільки за короткий проміжок часу, що суттєво ускладнює задачі прогнозування. Розвиток математичної статистики дає можливість розробляти нові методи розв’язання таких задач.
Другою ключовою задачею є оптимізація типорозмірного ряду (ТР) сільськогосподарських тракторів для умов України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МоделІ, МЕТОДИ та інформаційна технологія в управлінні розвитком виробництва сільськогосподарських тракторів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок