Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЛИСТОВОГО ШТАМПУВАННЯ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ НА БАЗІ РОЗРОБЛЕНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЛИСТОВОГО ШТАМПУВАННЯ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ НА БАЗІ РОЗРОБЛЕНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЛИСТОВОГО ШТАМПУВАННЯ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ НА БАЗІ РОЗРОБЛЕНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,96 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА МАШИНОБУДІВНА АКАДЕМІЯ
Левченко Володимир Миколайович
УДК 621.983
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЛИСТОВОГО ШТАМПУВАННЯ
ОСЕСИМЕТРИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ НА БАЗІ РОЗРОБЛЕНИХ
МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ
Спеціальність 05.03.05 – Процеси і машини обробки тиском
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Краматорськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Євстратов Віталій Олексійович,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний
інститут”, завідувач кафедри обробки металів тиском
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Алієв Іграмотдін Серажутдінович,
Донбаська державна машинобудівна академія (Краматорськ),
завідувач кафедри обробки металів тиском
кандидат технічних наук, доцент
Майоров Генадій Іванович,
Донбаський гірничо-металургійний інститут (Алчевськ),
доцент кафедри обробки металів тиском
Провідна установа: Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут” Міністерства освіти і
науки України, кафедра “Обробка металів тиском”, м. Київ
Захист відбудеться “25” квітня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .105.01 по захисту дисертацій Донбаської державної машинобудівної академії (84313, Краматорськ, вул. Шкадінова 72, корпус 1).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донбаської державної машинобудівної академії за адресою: 84313, Краматорськ, вул. Шкадінова 72, корпус 1.
Автореферат розісланий “21” березня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої
ради Д .105.01,
кандидат технічних наук, доцент О.В. Сатонін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В усіх провідних галузях народного господарства широко засто-совуються деталі осесиметричної форми (тіла обертання), які виготовляють методом холодного листового штампування з використанням операцій витягування, відбортовування, калібрування, тощо. Холодне штампування дозволяє економно витрачати матеріал, отримувати взаємозамінні деталі високої точності переважно без наступної механічної обробки при високій продуктивності обладнання і можливості механізації та автоматизації.
Сучасні тенденції щодо інтенсифікації процесів листового штампування, зокрема, витягу-вання, а також застосування ЕОМ до технологічної і конструкторської підготовки виробництва вимагають удосконалення способів деформування та розробки нових методик розрахунків технологічних процесів, орієнтованих в першу чергу на використання комп'ютерів та систем автоматизованого проектування (САПР). Впровадження нових та вдосконалення діючих техно-логічних процесів витягування металу для виготовлення деталей високої якості та з необхідною точністю можливе лише за умов точного визначення оптимальних технологічних параметрів. Узагальнені аналітичні залежності для визначення цих параметрів мають бути отримані з вико-ристанням методів і теорії, які адекватно відображають суть реального процесу.
Процес витягування досліджено достатньо детально, однак в усіх відомих дослідженнях використано спрощуючі припущення, які суттєво знижують універсальність і адекватність отриманих рішень і методик розрахунків. Одержані методом інтегрування рівнянь рівноваги сумісно з умовою пластичності фланцю заготовки при припущенні незмінності початкової товщини заготовки, ці залежності не дозволяють врахувати деформації стоншення (потовщення) матеріалу заготовки, вплив деформаційного зміцнення, а також додаткові силові і кінематичні фактори. Тому розробка узагальненого методу розрахунків всіх видів витягування на базі єдиного енергетичного підходу є актуальною задачею.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано автором в рамках комплексної НДР за напрямком “Розробка високопродуктивних, матеріало– і енергозберігаючих технологічних процесів обробки металів тиском, конструювання високостійких штампів, створення САПР в ОМТ”, що проводилась на кафедрі обробки металів тиском НТУ “ХПІ” на госпдоговірній і держбюджетній основі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ЛИСТОВОГО ШТАМПУВАННЯ ОСЕСИМЕТРИЧНИХ ДЕТАЛЕЙ НА БАЗІ РОЗРОБЛЕНИХ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок