Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З АДЕНОМІОЗОМ У ПОЄДНАННІ З ЗАПАЛЬНИМИ ПРОЦЕСАМИ ГЕНІТАЛІЙ

ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З АДЕНОМІОЗОМ У ПОЄДНАННІ З ЗАПАЛЬНИМИ ПРОЦЕСАМИ ГЕНІТАЛІЙ

Назва:
ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З АДЕНОМІОЗОМ У ПОЄДНАННІ З ЗАПАЛЬНИМИ ПРОЦЕСАМИ ГЕНІТАЛІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,51 KB
Завантажень:
62
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ”
ЧУБЕЙ ГАЛИНА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 618.1006.3600208:615.21
ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З АДЕНОМІОЗОМ У ПОЄДНАННІ З ЗАПАЛЬНИМИ ПРОЦЕСАМИ ГЕНІТАЛІЙ
14.01.01 – акушерство і гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державній установі “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України”
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Вовк Іраїда Борисівна,
Державна установа “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України”, керівник відділення планування сім’ї та статевого розвитку дітей і підлітків
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Франчук Анатолій Юхимович,
Тернопільський державний медичний університет
ім. І.Я. Горбачевського МОЗ України,
професор кафедри акушерства і гінекології ФПДО
доктор медичних наук, професор
Юзько Олександр Михайлович,
Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України,
завідувач кафедри акушерства і гінекології № 1
Захист відбудеться “ 30 ” жовтня 2007 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальністю “Педіатрія”, “Акушерство і гінекологія” при ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (04050, м. Київ, в. Мануїльського, 8)
Автореферат розісланий “ 02 ” серпня 2007 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.В.Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ендометріоз визнано одним із найпоширеніших і тяжких гінекологічних захворювань у жінок фертильного віку, який знижує репродуктивний потенціал, негативно впливає на загальний стан, працездатність та якість життя (Е.М.Вихляева, 2000; G.Jones, 2001; Є.В.Коханевич, 2003; Л.І.Іванюта, 2004). За останні десятиліття ця патологія значно зросла як в Україні, так і в усьому світі. Ендометріоз нині займає за частотою третє місце серед гінекологічних захворювань і вражає від 12 до 50жінок репродуктивного віку (Л.В.Адамян, 2002; О.В.Макаров, 2004). Найчастіше (70-90випадків) зустрічається внутрішній ендометріоз, який визначається терміном “аденоміоз” (Р.Р.Костіков, 2000; В.П.Баскаков, 2002).
Запальні процеси статевих органів у жінок фертильного віку в структурі гінекологічної захворюваності населення нашої країни за даними МОЗ України складають від 60 до 80 і є однією з причин порушення функцій багатьох систем жіночого організму (І.Б.Вовк, Н.Я.Жилка, 2001; Подольський В.В., 2002; Л.І.Іванюта, 2006).
При аденоміозі, поєднаному з хронічними запальними процесами геніталій, спостерігається синдром “взаємної обтяженості” клінічних проявів, що призводить до тривалого перебігу обох захворювань, генералізації болю, розладів менструальної функції, репродуктивного та сексуального здоров’я. В той час, як внутрішній ендометріоз викликає і підтримує активність хронічного запального процесу, загострення останнього сприяє прогресуванню аденоміозу, виникає класичне “хибне коло” (Л.В.Пишкіна, 1998; Є.А.Коробкова, 1999; Л.І.Іванюта, 2004).
Незважаючи на значні досягнення в дослідженні проблеми аденоміозу, до цього часу немає єдиної точки зору на його етіологію та патогенез, і залишається предметом суперечок та наукових досліджень. Розвиток аденоміозу супроводжується значними порушеннями функціонування системи гіпоталамус-гіпофіз-яєчники-матка, і тому основним компонентом консервативного методу лікування цієї патології є гормонотерапія. Позитивний вплив гормонального лікування на перебіг захворювання загальновизнаний, але на сьогоднішній день залишаються відкритими питання вибору оптимальних препаратів для терапії, ефективність лікування коливається в широких межах від 25 до 80(P.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З АДЕНОМІОЗОМ У ПОЄДНАННІ З ЗАПАЛЬНИМИ ПРОЦЕСАМИ ГЕНІТАЛІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок