Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка організаційної структури забезпечення якості в автосервісі

Розробка організаційної структури забезпечення якості в автосервісі

Назва:
Розробка організаційної структури забезпечення якості в автосервісі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,37 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
Національний транспортний університет
Лобода Андрій Вікторович
УДК 656.13.330.4
Розробка організаційної структури
забезпечення якості в автосервісі
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Виробничі системи і сервіс на транспорті" Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Курніков Іван Петрович,
Національний транспортний університет,
завідуючий кафедрою "Виробничі системи і сервіс на транспорті".
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
РудзІнський Володимир Васильович,
ДП "ДержавтотрансНДІпроект", м. Київ,
заступник директора;
кандидат технічних наук, доцент
Грищук Олександр Казимирович,
Національний транспортний університет,
доцент кафедри "Автомобілі".
Провідна установа: | Київський національний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра "Проектний менеджмент", м. Київ.
Захист відбудеться 20 жовтня 2004 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 у Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транс-портного університету за адресою: 01003, Україна, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 17 вересня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доцент Мельниченко О.І.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. У зв'язку з переходом на ринкові відносини на автомобільному транспорті спостерігаються значні якісні зміни, що торкнулися всіх аспектів, пов'язаних з його функціонуванням та організацією.
Традиційно всі роботи, що пов'язані з технічним обслуговуванням (ТО) і ремонтом автомобілів, відновленням запчастин і т.д. на автомобільному транспорті, виконувалися в рамках експлуатаційно-обслуговуючих (комплексних) автотранспортних підприємств. З переходом до ринкових відносин ситуація змінилася докорінно.
По-перше, одержав поширення процес розукрупнення автотранспортних підприємств, що супроводжується появою великої кількості приватних перевізників, у розпорядженні яких відсутня виробничо-технічна база (ВТБ) для проведення необхідних профілактичних впливів.
По-друге, з'явилася свобода вибору способів і форм обслуговування на основі аналізу економічної доцільності. Підприємства стоять перед вибором: здійснювати ТО і ремонт самотужки чи звертатися до допомоги спеціалізованих виробництв для виконання цих робіт. Часто результати такого аналізу вказують на користь останнього варіанта.
Усі ці зміни в сфері експлуатації автомобілів обумовили поділ сфери перевезень і сфери забезпечення працездатності автомобілів. А це, у свою чергу, призвело до появи і розширення попиту на послуги централізованих спеціалізованих виробництв, здатних з мінімально можливими витратами забезпечити необхідний споживачу рівень якості технічних впливів, а також підвищити безпеку дорожнього руху.
Проте, на даний час в Україні розвиток централізованих спеціалізованих виробництв (ЦСВ) відбувається стихійно, є недостатнім наукове обґрунтування рівнів концентрації, спеціалізації та кооперування виробництва для забезпечення оптимального рівня якості проведення робіт з ТО і ремонту транспортних засобів та досягнення максимальної ефективності функціонування системи надання послуг в автосервісі. Тому проблема формування організаційних структур, спрямованих на забезпечення якості послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів у системі автосервісу, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у межах наукової теми "Формування та розвиток виробничої інфраструктури автомобільного транспорту, спрямованої на забезпечення раціональної експлуатації і екологічної безпеки засобів транспорту", яка розробляється на кафедрі "Виробничі системи і сервіс на транспорті" Національного транспортного університету (державний реєстраційний номер теми 01012002018).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Розробка організаційної структури забезпечення якості в автосервісі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок