Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ ТА ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ В ЦУКРОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

ОБЛІК ВИТРАТ ТА ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ В ЦУКРОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ ТА ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ В ЦУКРОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,12 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
Михайлицька Наталія Валентинівна
УДК 631.47:658.5
ОБЛІК ВИТРАТ ТА ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ В ЦУКРОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Спеціальність - 08.06.04. - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук
Київ – 2002Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Кіровоградському державному
технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук
Савченко Віра Меєрівна
Кіровоградський державний технічний
університет, завідувач кафедри
бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович
Київський національний економічний
університет, професор кафедри
бухгалтерського обліку в промисловості;
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Моссаковський Валерій Борисович
Інститут аграрної економіки УААН, провідний науковий співробітник
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, м.Київ, кафедра бухгалтерського обліку та аудиту
 
Захист відбудеться “17” квітня 2002 р. о 13 годині на засідання спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 в Інституті аграрної економіки УААН: 03680, м. Київ-МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інститут аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м. Київ-МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий 14 березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Пулім В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Трансформація економіки України до ринкових умов вимагає належної побудови бухгалтерського обліку. Постановою Кабінету міністрів України від 28 жовтня 1998 року № 1706 затверджена Програма реформування системи бухгалтерського обліку із застосуванням міжнародних стандартів. Одним із важливих завдань цієї програми є створення, впровадження та використання відповідної моделі бухгалтерського обліку, що передбачає необхідність розробки і апробації національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку. Однак на практиці виникають проблеми щодо врахування умов діяльності підприємств певної галузі та різних організаційних форм.
Формування досконалої дієвої системи обліку витрат виробництва, що забезпечує проведення аналізу умов формування собівартості продукції дало б змогу істотно поліпшити управління виробництвом.
В розвиток методології обліку витрат на виробництво та калькулювання собівартості зробили вагомий внесок праці: І.А.Басманова, І.О. Белебехи, О.С. Бородкіна, Б.І. Валуєва, М.В. Кужельного, А.М. Кузмінського, Ю.Я. Литвина, А.Ш. Маргуліса, І.С. Мацкевичюса, В.Б. Моссаковського, В.Ф. Палія, П.Т. Саблука, В.В. Сопко, А.М. Фабричнова, М.Г. Чумаченко, С.А. Щенкова та інших.
Проблеми обліку, контролю та аналізу витрат в умовах ринкової економіки в АПК знайшли відображення в наукових працях І.О. Белебехи, С.Ф. Голова, З.В. Гуцайлюка, В.Г. Линника, Ю.Я. Литвина, В.Б. Моссаковського, П.Т. Саблука, В.В.Сопко, Л. К. Сука, М.Г. Чумаченко.
З 2000 року в облікову практику впроваджено нові облікові стандарти, які розкривають концептуальні засади обліку, зокрема обліку витрат та формування собівартості. Перший досвід їх реалізації висвітлив проблеми як методологічного, так методичного характеру, вирішення яких на практиці пов'язано з відпрацюванням галузевої прив'язки П(С)БО.
В останні роки в галузі цукроваріння відбулися суттєві організаційні зміни, практично зникло відомче управління, про що свідчить відсутність галузевих рекомендацій щодо впровадження П(С)БО. Це негативно впливає на обґрунтування облікової політики на підприємствах галузі, достовірність облікової інформації з витрат та собівартості, на вирішення питань державної політики щодо регулювання цін в цукровому підкомплексі АПК. Окремі аспекти обліку витрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції цієї галузі до теперішнього часу недостатньо досліджені, деякі з них носять дискусійний характер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ ТА ФОРМУВАННЯ СОБІВАРТОСТІ В ЦУКРОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок