Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ: СОЦІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ

СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ: СОЦІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ

Назва:
СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ: СОЦІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,23 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Гузьман Олена Анатоліївна
УДК 316.334:373.66:351.74(477)
СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ: СОЦІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ
22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата соціологічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Міністерство внутрішніх справ України
Науковий керівник: доктор соціологічних наук, професор
Саппа Микола Миколайович,
Харківський національний університет
внутрішніх справ,
професор кафедри прикладної соціології
Офіційні опоненти: доктор соціологічних наук, професор
Подольська Єлизавета Ананіївна,
Харківський гуманітарний університет
“Народна українська академія”,
професор кафедри соціології
 
кандидат педагогічних наук, доцент
Легенький Микола Іванович,
Міністерство внутрішніх справ України,
начальник Управління виховної та соціальної роботи
Департаменту роботи з персоналом
Провідна установа: Інститут соціології НАН України (м. Київ),
відділ соціології культури та масової комунікації.
Захист відбудеться “ 10 ” травня 2006 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.06 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, пр. 50-річчя СРСР, 27.
Автореферат розісланий “ 9 ” квітня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лапшина В.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний стан розвитку української державності, соціально-економічні та політичні перетворення, курс на демократизацію суспільства потребують підвищення ефективності роботи і поліпшення взаємодії всіх гілок влади, у тому числі виконавчої влади, до якої належать органи внутрішніх справ. Зміна концептуальних підходів до визначення ролі та місця органів внутрішніх справ (ОВС) у суспільстві призвела до змін у змісті кадрової політики органів. Сьогодні головними засадами, на яких будується робота з персоналом є: добровільний прихід в органи внутрішніх справ, висока професійна підготовленість, широкий світогляд, психологічна врівноваженість, правова та соціальна захищеність працівників та членів їх сімей.
У поступовій інтеграції правоохоронних органів України до системи Інтерполу та інших міжнародних правоохоронних організацій актуалізувалися питання, пов’язані з необхідністю приведення нормативних вимог до персоналу органів внутрішніх справ та рівня його правової та соціальної захищеності до міжнародних стандартів. Актуальність розробки проблеми використання соціальної роботи в процесі підвищення ефективності професійної діяльності ОВС визначається необхідністю використання всього арсеналу забезпечення оптимальних умов життєдіяльності персоналу.
Посилення уваги до ефективного використання в роботі з персоналом органів внутрішніх справ такого фактору, як соціальна робота пов’язано з низкою причин. По-перше, основні напрями роботи з персоналом, в тому числі виховна робота, психологічне забезпечення діяльності органів внутрішніх справ, можуть мати позитивний ефект лише тоді, коли створені, насамперед, нормальні соціальні умови для оперативно-службової діяльності. До того ж, загальна ефективність діяльності організації визначається можливістю здійснення організованого і цілеспрямованого впливу на соціальні умови професійної діяльності з метою оптимізації останньої.
По-друге, необхідність забезпечення належного рівня соціального захисту персоналу органів внутрішніх справ пов’язана з актуальною проблемою підвищення престижу роботи в ОВС, створенням позитивного іміджу працівника міліції. Позитивний імідж працівників ОВС створює умови для ефективної взаємодії з населенням і залучення громадян до охорони громадського порядку, що безпосередньо пов’язано зі створенням більш сприятливих умов для професійної діяльності персоналу ОВС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ОРГАНАХ ВНУТРІШНІХ СПРАВ: СОЦІОЛОГІЧНИЙ АНАЛІЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок