Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ МЕТАЛОБРУХТУ

МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ МЕТАЛОБРУХТУ

Назва:
МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ МЕТАЛОБРУХТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,64 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Нуд Ольга Петрівна
УДК 338.27:330.123.7:669 (477)
МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ МЕТАЛОБРУХТУ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Маріуполь – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному університеті Міністерства освіти та науки України, (м. Донецьк).
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Аптекар Савелій Семенович,
Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
завідувач кафедри інвестиційного менеджменту
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
Стрілець Анатолій Іванович,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк),
професор кафедри фінансів та банківської справи
кандидат економічних наук
Савчук Сергій Іванович,
заступник генерального директора, начальник відділу зовнішньоекономічних зв'язків ВАТ ММК ім. Ілліча, Приазовський державний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь), доцент кафедри фінансів та банківської справи (за сумісництвом)
Захист відбудеться «18» червня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К12.052.02 у Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Приазовського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України за адресою:
87500, м. Маріуполь Донецької обл., вул. Університетська, 7.
Автореферат розісланий «15» травня 2008 р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради М.В. Верескун


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідною умовою для входження України до світового економічного простору як такої, що має конкурентоспроможну економіку, є наявність основи – промислового комплексу, який в умовах глобалізації спроможний вирішити завдання соціально-економічного розвитку і репрезентувати Україну як високотехнологічну державу. Інтенсивний розвиток усіх галузей промисловості можливий за умови достатньої кількості металу та металовиробів в економіці. В умовах високої ресурсо- та енергоємності процесу виробництва металу вирішальним стає питання ресурсозбереження. Використання металобрухту зменшує витрати первинного металу, загальні витрати на виготовлення продукції на металургійних підприємствах, знижує екологічне навантаження.
Вагомий внесок в дослідження питань використання вторинних металів, визначення джерел утворення металобрухту, кількісної оцінки металевого вмісту основних фондів належить таким дослідникам: Л.Л. Зусману, М.Ф. Виноградову, В.Ф. Волобуєву, Г.О. Короткову, О.В. Козенко, Г.Д. Попову, М.Л. Пирогову. Аспектам ресурсозбереження в металургії присвячені роботи С.С. Аптекаря, Л.О. Бєлашова, Б.Г. Кліяненка, Е.В. Клейманова, Б.В. Щербицького. Особливостям використання металобрухту в ринкових умовах присвячені роботи В.І. Калюжного, Р.Г. Хейфеца, Л.А. Шульца.
Вивчення наукового доробку вчених дозволило зробити висновок про те, що існуючі механізми формування підходів до визначення напрямків політики в сфері заготовки та використання металобрухту на металургійних підприємствах є недосконалими, відсутні зважені програми оптимізації процесу заготовки металобрухту для підвищення ефективності використання металу та росту металонасиченості національного виробництва, недосконалі методи підрахунку обсягів утворення та використання його ресурсів.
Питання формування та використання металобрухту є невід’ємною частиною таких проблем, як економія матеріальних ресурсів на металургійних підприємствах, вдосконалення внутрішньогалузевих пропорцій в чорній металургії та міжгалузевих пропорцій її з енергетичними галузями, транспортом, металоспоживаючими галузями.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ В СИСТЕМІ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ МЕТАЛОБРУХТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок