Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВИЙ СТАТУС МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ

ПРАВОВИЙ СТАТУС МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ

Назва:
ПРАВОВИЙ СТАТУС МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,02 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО
ДЗІСЯК Олег Петрович
УДК 342.922.343.353
ПРАВОВИЙ СТАТУС
МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ
В УКРАЇНІ
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2002
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі економічної безпеки Національної академії внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор СЕЛІВАНОВ Анатолій Олександрович – Постійний представник Верховної Ради України у Конституційному Суді України, Заслужений юрист України
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук АНДРІЙКО Ольга Федорівна, заступник завідуючого Відділом проблем державного управління і адміністративного права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України
кандидат юридичних наук, доцент КАДЬКАЛЕНКО Сергій Тимофійович, доцент кафедри конституційного і адміністративного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Провідна установа: Національний університет внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, кафедра адміністративного права і адміністративної діяльності органів внутрішніх справ (м. Харків)
Захист відбудеться “ 2 липня 2002 року о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.01 в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024 м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого за адресою: 61024 м. Харків, вул. Пушкінська, 77.
Автореферат розісланий “ 1 червня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Битяк Ю.П.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Одним із важливих обов’язків громадян, встановлених статтею 67 Конституції України є сплата податків і зборів. Контролювати цей процес покликані місцеві органи державної податкової служби, які наділені владними повноваженнями щодо справляння податків фізичними та юридичними особами.
На сучасному етапі забезпечення надходження податків до бюджетів всіх рівні велику увагу суспільства і держави привертає насамперед проблема статусу місцевих податкових органів. Це має першочергове значення для створення умов ефективної роботи податкових органів, зміцнення законності в їх діяльності.
Проведене дослідження аналізу правового статусу, який значною мірою вдосконалено у зв’язку з внесенням змін до Закону України “Про Державну податкову службу в Україні” від 5 лютого 1998 року виходило з актуальності теми, що відповідає завданням впровадження адміністративної податкової реформи, яка стосується безпосередньо системи місцевих податкових органів. Дослідження обумовлено сферою міжгалузевої проблематики, оскільки правовий статус стосується норм багатьох галузей законодавства, прямо пов’язаних з компетенцією вказаних органів, вдосконаленням методологічних і координаційно-контрольних повноважень Державної податкової служби в Україні в цілому.
Місцеві органи податкової служби, які створені відповідно до адміністративно-територіального устрою держави, забезпечують механізм реалізації державою фіскальної та економічної політики. Маючи в своєму розпорядженні аналітичний апарат для супроводження об’єктів оподаткування і обсяг отриманої інформації, вони допомагають державі виконувати зобов’язання бюджетного фінансування розвитку країни.
Дослідження статусу місцевих податкових органів спрямовано і на аналіз функціонування суб’єктів спеціальної компетенції – податкової міліції, вивчення якої обумовлено активізацією її ролі та ефективністю боротьби з правопорушеннями в податковій сфері в сучасних умовах, необхідністю розробки нормативної бази.
Таким чином, тема дисертаційного дослідження за проблематикою відноситься до найбільш актуальних питань науки адміністративного, фінансового права, а також управління в сфері виконавчої влади в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПРАВОВИЙ СТАТУС МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок