Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ КОМПЛЕКТУ “РОЗРЯДНА ЛАМПА- ПУСКОРЕГУЛЮЮЧИЙ АПАРАТ” НА ОСНОВІ НОВИХ ФОРМ АПРОКСИМАЦІЇ ПРОВІДНОСТІ ЛАМП

МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ КОМПЛЕКТУ “РОЗРЯДНА ЛАМПА- ПУСКОРЕГУЛЮЮЧИЙ АПАРАТ” НА ОСНОВІ НОВИХ ФОРМ АПРОКСИМАЦІЇ ПРОВІДНОСТІ ЛАМП

Назва:
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ КОМПЛЕКТУ “РОЗРЯДНА ЛАМПА- ПУСКОРЕГУЛЮЮЧИЙ АПАРАТ” НА ОСНОВІ НОВИХ ФОРМ АПРОКСИМАЦІЇ ПРОВІДНОСТІ ЛАМП
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,27 KB
Завантажень:
354
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство освіти і науки України
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
Мвуджо Олена
УДК 628.971
МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ КОМПЛЕКТУ “РОЗРЯДНА ЛАМПА-
ПУСКОРЕГУЛЮЮЧИЙ АПАРАТ” НА ОСНОВІ НОВИХ ФОРМ
АПРОКСИМАЦІЇ ПРОВІДНОСТІ ЛАМП
Спеціальність 05.09.07. Світлотехніка та джерела світла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській державній академії міського господарства,
Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Намітоков Кемаль Кадирович,
Харківська державна академія міського господарства,
професор кафедри Світлотехніка та джерела світла
Офіційні опоненти доктор фізико-математичних наук, професор
Волков Євген Дмитрович,
Національний науковий центр
Харківський фізико-технічний інститут
Національної академії наук України,
начальник відділу стелараторів
доктор технічних наук, професор
Карпінський Микола Петрович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій
Провідна установа Харківський державний науково-дослідний інститут
метрології Державного Комітету України з технічного
регулювання та споживчої політики, м. Харків
Захист відбудеться “ 20 ” 05 2003 р. о 16 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.086.02 у Харківській державній академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “ 17 ” 04 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
канд. техн. наук., доц. Поліщук В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Штучне світлове середовище, необхідне людині у всіх сферах її діяльності, в даний час практично створюється тільки шляхом перетворення електричної енергії в світлову за допомогою двох видів джерел світла – ламп розжарювання (ЛР) і розрядних ламп (РЛ). Частка світлової енергії, вироблюваної за допомогою РЛ, безупинно зростає і досягла вже більше 2/3 усієї світлової енергії. Ця тенденція зберігається незважаючи на те, що абсолютна кількість світлової енергії, вироблюваної ЛР, не зменшується. Щорічне споживання електричної енергії на освітлення в економічно розвинутих країнах складає близько 15% усієї вироблюваної ними електричної енергії. Тому проблема підвищення ефективності генерації світлової енергії є однією з пріоритетних в енергетиці та комунальному господарстві. Вона є багатоаспектною, що включає наукові дослідження, проектно-конструкторські та технологічні розробки, спрямовані на створення все більш досконалих освітлювальних установок (ОУ) і їхніх базових компонентів – джерел світла (ДС), пускорегулюючих апаратів (ПРА), світлових приладів (СП) і систем керування (СК). Специфіка проблеми щодо РЛ полягає в тому, що ці джерела світла, на відміну від ЛР, працюють тільки в комплекті з ПРА, що забезпечує підтримку значень параметрів електричного режиму горіння РЛ у заданих межах. Тому тільки при правильному створенні комплекту “РЛ-ПРА” як єдиного цілого пристрою для генерації світлової енергії можна досягти необхідних показників надійності, світлової віддачі, довговічності при мінімальній вартості, матеріалоємності й оптимальних виробничих та експлуатаційних витратах.
При створенні комплектів “РЛ-ПРА” особливе значення має стадія передпроектних досліджень, на якій встановлюються орієнтовані величини електричних параметрів. При наявності достовірних знань про вольт-амперну характеристику (ВАХ) і структуру ланцюгів, у яких вони повинні функціонувати, задача в принципі аналітично розв'язна. Однак незважаючи на численні теоретичні дослідження електричних розрядів взагалі і, зокрема, стосовно РЛ, немає таких співвідношень, які без залучення дослідних даних могли б безпосередньо використовуватися у передпроектних розрахунках. Застосування відомих методів розрахунку комплекту “РЛ-ПРА” (еквівалентних синусоїд, гармонійного аналізу, припасовування) вимагає апріорно зведень (точних знань або припущень) про форму напруги на лампі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ РОЗРАХУНКУ КОМПЛЕКТУ “РОЗРЯДНА ЛАМПА- ПУСКОРЕГУЛЮЮЧИЙ АПАРАТ” НА ОСНОВІ НОВИХ ФОРМ АПРОКСИМАЦІЇ ПРОВІДНОСТІ ЛАМП

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок