Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ МІЖРЯДНОГО ОБРОБІТКУ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР НА КРАПЕЛЬНОМУ ЗРОШУВАННІ

ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ МІЖРЯДНОГО ОБРОБІТКУ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР НА КРАПЕЛЬНОМУ ЗРОШУВАННІ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ МІЖРЯДНОГО ОБРОБІТКУ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР НА КРАПЕЛЬНОМУ ЗРОШУВАННІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,15 KB
Завантажень:
488
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТАВРІЙСЬКА ДЕРЖАВНА АГРОТЕХНІЧНА АКАДЕМІЯ
КАТЮХА Денис Анатолійович
УДК 631.31.06
ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ МІЖРЯДНОГО ОБРОБІТКУ
ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР НА КРАПЕЛЬНОМУ ЗРОШУВАННІ
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Мелітополь, 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії (ТДАТА)
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник – Заслужений працівник освіти України, кандидат технічних наук, доцент Рогач Юрій Петрович, Таврійська державна агротехнічна академія, проректор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри “Безпека життєдіяльності”
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Бабицький Леонід Федорович, Південний філіал “Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету, завідувач кафедри “Механізація і технічний сервіс”
кандидат технічних наук, доцент Вершков Олександр Олександрович, Таврійська державна агротехнічна академія, доцент кафедри “Деталі машин”
Провідна установа – Дніпропетровський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України
Захист відбудеться “02” березня 2007 р. о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К18.819.01 Таврійської державної агротехнічної академії, м. Мелітополь, пр-кт Б.Хмельницького, 18
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ТДАТА за адресою:
72312 Запорізька обл., м.Мелітополь, пр-кт Б.Хмельницького, 18
Автореферат розісланий “17” січня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Діордієв В.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збільшення виробництва овочів є стратегічним завданням розвитку агропромислового комплексу України. І рішення цього завдання повинно відбуватися за рахунок кардинальної зміни технологій виробництва овочів, розробки технологій, що дозволять підвищити врожайність в 2…4 рази. Нині перспективними технологіями виробництва овочів є технології з використанням крапельного зрошення.
Необхідною умовою одержання високих і стабільних урожаїв овочевих культур є проведення своєчасного і якісного обробітку ґрунту.
Боротьбу з бур'янами в міжряддях проводять шляхом мульчування поверхні ґрунту органічними й неорганічними матеріалами, застосуванням гербіцидів і знищення бур'янів вручну та за допомогою культиваторів. Боротьба з бур'янами за допомогою культиваторів є найбільш раціональним способом з економічної та екологічної точок зору. Однак, використання серійних культиваторів з існуючими робочими органами приводить до пошкодження зрошувальної трубки, а такий показник як повнота підрізання бур’янів не завжди відповідає нормі, враховуючи змінну вологість ґрунту по ширині міжряддя і викликає забивання і залипання культиваторних лап.
Виходячи з вищевикладеного, дані дослідження спрямовані на розробку та обґрунтування конструктивно-технологічних параметрів робочих органів знаряддя, що здатне виконувати обробіток всієї площі міжряддя без ушкодження зрошувальної трубки та поліпшує якісні показники обробітку міжрядь овочевих культур на крапельному зрошуванні – є актуальними.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, які склали основу дисертаційної роботи, проводилися в Таврійській державній агротехнічній академії відповідно до її плану науково-дослідних робіт на 2004...2008 роки, “Розробка наукових основ, систем технологій і технічних засобів забезпечення продовольчої безпеки південного регіону України” державний реєстраційний номер 0102U00683, скоординованою з ННЦ ІМЕСГ, виконуваним згідно з “Програмою розвитку на Україні машинобудування та забезпечення сільськогосподарського виробництва машинами та устаткуванням для комплексної механізації технологічних процесів в рослинництві” по програмі “Розробка та опанування нової техніки для сільського господарства та перероблюваних галузей промисловості” (розділ “Рослинництво”) Української національної програми розробки та виробництва технологічних комплексів машин та устаткування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ КОНСТРУКТИВНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ ЗНАРЯДДЯ ДЛЯ МІЖРЯДНОГО ОБРОБІТКУ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР НА КРАПЕЛЬНОМУ ЗРОШУВАННІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок