Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТАН РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ У ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

СТАН РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ У ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

Назва:
СТАН РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ У ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АВРАМЕНКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА
УДК 618.1-022.7/.9.578.825.12
СТАН РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ У ЖІНОК З
УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі акушерства та гінекології №2 Харківського державного медичного університету МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Паращук Юрій Степанович, Харківський державний медичний університет МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №2.
Офіційні опоненти:
- доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Щербакова Валентина Василівна, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1,
- доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Дубоссарська Зінаїда Михайлівна, Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти.
Провідна установа: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №1, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться „ 8 ” січня 2004 р. о 1330 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .600.01 при Харківському державному медичному університеті за адресою: 61022, м. Харків, пр. Леніна, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного медичного університету (61022, м. Харків, пр. Леніна, 4).
Автореферат розіслано „ 5 ” грудня 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор | Танько О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Охорона здоров’я матері та дитини – пріоритетний напрямок сучасної медицини. Зниження перинатальних втрат залежить від стану репродуктивного здоров’я матері (В.М. Сєров, 1997). Інфекції, передані статевим шляхом (особливо вірусної етіології), є вирішальним чинником у порушенні репродуктивної функції жінок, викликаючи хронічні запальні процеси, що приводять до безплідності (В.І. Грищенко, 1999, О.Ф. Пухнер, В.І. Козлова, 2000). За даними В.І. Грищенка (1999), Ю.С. Паращука (1999), кількість безплідних шлюбів в Україні складає від 10% до 20%.
Особливу роль у порушенні репродуктивного здоров’я жінок на сьогоднішній день займає ЦМВІ (В.М. Запорожан, 2002). Вона веде до розвитку запальних захворювань статевих органів, а також викликає гормональні й імунні порушення в організмі жінки (А.Г. Рахманова, В.А. Ісаков, 1998, І.І. Мавров, 1998).
Понад 50% жінок європейської раси є серопозитивними (З.М. Дубоссарська, А.Я. Сенчук, 2003). Інфікування жінок дітородного віку складає близько 80-92,2% (Г.Г. Васильєва, 1990, Ж.Ж. Чабаїдзе, 1999). Противірусні антитіла виявляються в 50–98% жінок. Тому особливої уваги в попередженні природженої ЦМВІ треба надавати обстеженню жінок на ЦМВ до настання вагітності (В.В. Щербакова, 2000).
На даний момент є багато робіт, присвячених ЦМВІ, особливо при вагітності. У той же час і дотепер питання впливу ЦМВІ на репродуктивну функцію жінок і виникнення безплідності залишалися поза полем зору дослідників. Не вивчені питання ендокринних порушень, імунний статус у жінок з безплідністю, інфікованих ЦМВ. Питання ендокринної безплідності, в основному, розглядається як наслідок хронічних сальпінгоофоритів неспецифічної етіології (С.Н. Занько та співавт., 1998). Немає даних про стан маткових труб (їхньої анатомії і фізіології) в інфертильних жінок із ЦМВІ. Не розроблені схеми лікування інфертильних подружніх пар із ЦМВІ. Усе це вказує на актуальність проблеми. Вивчення цих питань сприятиме підвищенню ефективності лікування безплідних жінок із ЦМВІ.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до наукової тематики кафедри акушерства та гінекології № 2 Харківського державного медичного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТАН РЕПРОДУКТИВНОЇ ФУНКЦІЇ У ЖІНОК З УРОГЕНІТАЛЬНОЮ ЦИТОМЕГАЛОВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок