Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРОПРИВIД З ЧАСТОТНИМ КЕРУВАННЯМ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ МЕХАНІЗМІВ ЗА НОРМАЛЬНИМИ ТА АНОМАЛЬНИМИ РЕЖИМАМИ

АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРОПРИВIД З ЧАСТОТНИМ КЕРУВАННЯМ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ МЕХАНІЗМІВ ЗА НОРМАЛЬНИМИ ТА АНОМАЛЬНИМИ РЕЖИМАМИ

Назва:
АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРОПРИВIД З ЧАСТОТНИМ КЕРУВАННЯМ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ МЕХАНІЗМІВ ЗА НОРМАЛЬНИМИ ТА АНОМАЛЬНИМИ РЕЖИМАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,30 KB
Завантажень:
158
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦIОНАЛЬНИЙ УНIВЕРСИТЕТ “ЛЬВIВСЬКА ПОЛIТЕХНIКА”
ХIШАМ БУКIЛI
УДК 62-83:621.314.5
АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРОПРИВIД З ЧАСТОТНИМ КЕРУВАННЯМ
ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ МЕХАНІЗМІВ
ЗА НОРМАЛЬНИМИ ТА АНОМАЛЬНИМИ РЕЖИМАМИ
05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертацiї на здобуття наукового ступеня
кандидата технiчних наук
Львiв – 2000
Дисертацiєю ? рукопис.
Робота виконана в Одеській державній академії холоду Міністерства освіти і науки України
Науковий керiвник – доктор технiчних наук, доцент
Радiмов Сергiй Миколайович,
Одеський державний морський університет,
професор кафедри електротехніки і
електрообладнання суден
Офiцiйнi опоненти – доктор технiчних наук, професор
Плахтина Омелян Григорович,
НУ “Львiвська полiтехнiка”,
професор кафедри електроприводу
кандидат технiчних наук, доцент
Рудий Тарас Володимирович,
Український державний лiсотехнiчний унiверситет,
доцент кафедри обчислювальної технiки та
моделювання технологiчних процесiв
Провiдна установа Нацiональний технічний університет “Харківський
політехнічний інститут”, кафедра автоматизованих
електромеханiчних систем Міністерства освіти
і науки України, м. Харків
Захист відбудеться 02.03.2001 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.02. в Національному університеті “Львiвська полiтехнiка” (79013, Львів-13, вул. С. Бандери, 12, ауд.__ )
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету “Львiвська полiтехнiка" (79013, Львів, вул. Професорська, 1).
Автореферат розiсланий 28.01.2001 р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради Коруд В. I.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дисертаційна робота направлена на дослідження електромеханічних процесів в пускових і робочих режимах електроприводів (ЕП) підйомно-транспортних машин (ПТМ) з урахуванням впливу фактичної вихідної напруги несинусоїдальної форми автономного інвертора напруги (АIН), яка формується за методами широтно-імпульсної модуляції (ШІМ), широтно-імпульсного (ШІР) або амплітудно-імпульсного регулювання (АIР). Актуальність теми дисертаційного дослідження визначається, з одного боку, застосуванням ЕП, що все більш поширюються за системою "транзисторний перетворювач частоти (ПЧ) – асинхронний двигун (АД)", які працюють в напружених, повторно-короткочасних режимах в умовах нестабільного електропостачання, і тому характеризуються раптовими відключеннями напруги живлення та пов'язаними з ними аномальними процесами в електричній і механічній частинах ЕП, і, з іншого боку, - відсутністю результатів досліджень подібних процесів в науковій літературі.
Вказаний комплекс наукових досліджень направлений на підвищення надійності, поліпшення експлуатаційних показників асинхронних частотно-керованих електроприводів (АЧКЕП).
Для країн, що розвиваються, в тому числі і Марокко, всілякий розвиток науково-технічного рівня і широке промислове впровадження АЧКЕП набуває особливо актуального і важливого практичного значення з наступних причин. По-перше, це зумовлене високою економічною ефективністю цього виду техніки: він характеризується терміном окупності, що не перевищує 1–3 роки, та дозволяє на його основі впроваджувати нові високопродуктивні і енергозберігаючі технології, забезпечити істотну економію електроенергії (до 40 % і більше), підвищити продуктивність робочих механізмів на 20 %, зменшити експлуатаційні витрати на обслуговування в 5–10 разів і продовжити більш, ніж в 2 рази, термін служби електродвигунів. По-друге, при переході від регульованого ЕП постійного струму до АЧКЕП значно знижується споживання електротехнічної міді.
Електромеханічні системи (ЕМС) можна умовно поділити на інформаційну (керуючу) і енергетичну (силову) частини. У даній дисертаційній роботі основна увага приділена силовій частині ЕМС. Перелічені вище проблемні питання, розглянуті в даній роботі, підтверджують актуальність теми та її значність для широкого кола технологічних процесів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АСИНХРОННИЙ ЕЛЕКТРОПРИВIД З ЧАСТОТНИМ КЕРУВАННЯМ ПІДЙОМНО – ТРАНСПОРТНИХ МЕХАНІЗМІВ ЗА НОРМАЛЬНИМИ ТА АНОМАЛЬНИМИ РЕЖИМАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок