Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОНТАКТНИЙ ТЕПЛОМАСООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ПАРИ З ПАРОГАЗОВОЇ СУМІШІ НА ПЛІВЦІ РІДИНИ В УМОВАХ ВИСХІДНОЇ СУПУТНОЇ ТЕЧІЇ

КОНТАКТНИЙ ТЕПЛОМАСООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ПАРИ З ПАРОГАЗОВОЇ СУМІШІ НА ПЛІВЦІ РІДИНИ В УМОВАХ ВИСХІДНОЇ СУПУТНОЇ ТЕЧІЇ

Назва:
КОНТАКТНИЙ ТЕПЛОМАСООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ПАРИ З ПАРОГАЗОВОЇ СУМІШІ НА ПЛІВЦІ РІДИНИ В УМОВАХ ВИСХІДНОЇ СУПУТНОЇ ТЕЧІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,99 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Назарова Ірина Олександрівна
УДК 536.24
КОНТАКТНИЙ ТЕПЛОМАСООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ПАРИ З ПАРОГАЗОВОЇ СУМІШІ НА ПЛІВЦІ РІДИНИ В УМОВАХ ВИСХІДНОЇ СУПУТНОЇ ТЕЧІЇ
05.14.06 – Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі теоретичної та промислової теплотехніки теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ “КПІ”) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Безродний Михайло Костянтинович,
НТУУ “КПІ”, завідувач кафедри
теоретичної та промислової теплотехніки
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Прядко Микола Олексійович,
Національний університет харчових
технологій МОН України, завідувач кафедри
теплоенергетики та холодильної техніки
кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник
Туз Валерій Омелянович,
НТУУ “КПІ”, доцент кафедри атомних
електростанцій та інженерної теплофізики
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН
України, м. Київ
Захист дисертації відбудеться “16” жовтня 2006 р. о 15 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.09 при Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 5, аудиторія 307.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” за адресою: 03056, Київ, пр. Перемоги, 37.
Автореферат розісланий “15” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Коньшин В. І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з пріоритетних напрямків розвитку енергетики України є заощадження енергетичних ресурсів шляхом підвищення коефіцієнта використання палива. Для утилізації теплової енергії відхідних газів котелень, газотурбінних установок, отримання нагрітої води широко використовують контактні тепломасообмінні апарати, в яких можливе максимальне використання не тільки фізичної теплоти газів, а й скритої теплоти конденсації водяної пари цих газів.
Найбільш поширеними є контактні апарати з протитоковим рухом теплоносіїв. Ці апарати мають ряд недоліків, головний з яких – низька швидкість руху газів, яка обмежена швидкістю захлинання течії. З підвищенням швидкості руху теплоносіїв зростає інтенсивність процесів тепломасообміну. В представленій роботі запропоновано збільшити швидкість газів до значення, яке перевищує верхню межу “захлинання” протитокового руху в вертикальних трубах. Це забезпечує умови протікання контактного тепломасообміну в супутному висхідному потоці газів та плівки рідини. Дані експериментальних досліджень закономірностей процесів тепломасообміну та гідродинаміки за висхідного супутного руху теплоносіїв в літературі практично відсутні. Актуальним є проведення таких досліджень. Вони дозволять розробити методику розрахунку контактних апаратів з супутною висхідною течією теплоносіїв.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до програми досліджень Міністерства освіти і науки України за напрямком “Новітні технології в енергетиці, промисловості та агропромисловому комплексі” і темами: “Розробка та дослідження нових методів інтенсифікації процесів тепломасообміну в газо- та парорідинних системах контактного типу” (номер державної реєстрації 0102U000593) та “Дослідження гідродинаміки та тепломасообміну в газо- та парорідинних системах з інтенсифікованими процесами” (номер державної реєстрації 0104U003063).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення середніх коефіцієнтів тепло- та масовіддачі в контактних тепломасообмінних апаратах за рахунок підвищення швидкості руху теплоносіїв шляхом організації контактного тепломасообміну за висхідного супутного руху газів та плівки рідини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: КОНТАКТНИЙ ТЕПЛОМАСООБМІН ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ ПАРИ З ПАРОГАЗОВОЇ СУМІШІ НА ПЛІВЦІ РІДИНИ В УМОВАХ ВИСХІДНОЇ СУПУТНОЇ ТЕЧІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок