Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ І КОНТРОЛЮ ВИМОГ В УПРАВЛІННІ ЯКІСТЮ І ЗМІСТОМ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ СКЛАДНОЇ ТЕХНІКИ

МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ І КОНТРОЛЮ ВИМОГ В УПРАВЛІННІ ЯКІСТЮ І ЗМІСТОМ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ СКЛАДНОЇ ТЕХНІКИ

Назва:
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ І КОНТРОЛЮ ВИМОГ В УПРАВЛІННІ ЯКІСТЮ І ЗМІСТОМ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ СКЛАДНОЇ ТЕХНІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,75 KB
Завантажень:
7
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
“Харківський авіаційний інститут”
ПОГУДіна Ольга Костянтинівна |
|
УДК 658.51.012 |
МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ І КОНТРОЛЮ ВИМОГ
В УПРАВЛІННІ ЯКІСТЮ І ЗМІСТОМ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ
СКЛАДНОЇ ТЕХНІКИ
05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України.
НАУКОВИЙ КЕРІВНИК:
доктор технічних наук, доцент Дружинін Євген Анатолійович, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, професор кафедри інформаційних управляючих систем.
ОФІЦІЙНІ ОПОНЕНТИ: доктор технічних наук, професор о В
- доктор технічних наук, професор Демідов Борис Олексійович, Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, професор кафедри бойового застосування і експлуатації АСУ;
- кандидат технічних наук Виходець Юлія Сергіївна, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, доцент кафедри менеджменту.
університет
ПРОВІДНА УСТАНОВА
Національна металургійна академія України, кафедра управління проектами Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ.
Захист дисертації відбудеться "20 " квітня 2007 р. о 12 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.062.01 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського “ХАІ” (61070, Харків-70, вул. Чкалова, 17).
Автореферат розіслано " 6 " березня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.062.01 М.О. Латкін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Створення складних технічних систем (СТС) є багатоетапним процесом, починаючи з маркетингових досліджень і закінчуючи промисловими випробуваннями, що потребує великих обсягів витрат і термінів реалізації проектів. Необхідно також підкреслити, що комерційна привабливість результатів проекту потребує наявності сертифіката, що засвідчує необхідний рівень якості й безпеки експлуатації. Розробка зразків складної техніки (авіаційної, автомобільної та ін.) виконується з орієнтацією на конкретного замовника з урахуванням зростаючих вимог споживачів. Це обумовлює появу нових типів зразків техніки для задоволення потреб ринку та зростання кількості фірм й організацій, що займаються розробкою та виробництвом такої техніки. У зв'язку з цим виникає ряд задач управління проектами - вибір й обґрунтування вимог до проекту, встановлення чітких і досяжних цілей, зрівноважування суперечних вимог до якості, корекція характеристик відповідно до думки і очікувань учасників проекту. Одним з основних напрямків зниження витрат на розробку й термінів реалізації проекту є максимальне використання досвіду створення такої техніки при обов’язковому гарантуванні умов безпеки. Це дає змогу забезпечити повноту і достатність обсягів робіт щодо створення нових зразків техніки для досягнення необхідного рівня якості результату. В той же час необхідно гармонізувати вимоги замовників і споживачів та вимоги нормативної бази на всіх стадіях і етапах розробки СТС. Існуючі підходи до такої проблеми не дозволяють вирішити її в повному обсязі, оскільки вона потребує обробку великого обсягу різнорідної інформації щодо систем-аналогів з урахуванням нормативної бази для визначення вимог до результатів і до процесів проектування. Крім того, формування та контроль вимог на всіх стадіях і етапах розробки СТС є необхідним для управління якістю й створення доказової бази, яка є основою для отримання сертифіката.
Розв’язання цих задач лежить у сфері управління змістом та якістю проектів розробки СТС. У роботі основну увагу приділено проектам створення авіаційної техніки (АТ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ ФОРМУВАННЯ І КОНТРОЛЮ ВИМОГ В УПРАВЛІННІ ЯКІСТЮ І ЗМІСТОМ ПРОЕКТІВ СТВОРЕННЯ СКЛАДНОЇ ТЕХНІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок