Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД СОРТОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ І ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННО-ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД СОРТОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ І ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННО-ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД СОРТОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ І ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННО-ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,25 KB
Завантажень:
318
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПОДІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
СУЧЕК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ
УДК 633.12:631.82
ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД СОРТОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ І ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННО-ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
06.01.09 – рослинництво
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Кам'янець-Подільський – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Подільському державному аграрно-технічному університеті Міністерства аграрної політики України протягом 2003-2005 рр.
Наукові керівники: доктор сільськогосподарських наук, професор АЛЕКСЕЄВА Олена Семенівна, Подільський державний аграрно-технічний університет Міністерства аграрної політики України, завідуюча кафедри селекції, насінництва і генетики.
кандидат сільськогосподарських наук, доцент КВАЩУК Олена Володимирівна, Подільський державний аграрно-технічний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра рослинництва і кормовиробництва.
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор БІЛОНОЖКО Володимир Якович, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри екології та основ сільського господарства.
кандидат сільськогосподарських наук, доцент ПОЛТОРЕЦЬКИЙ Сергій Петрович Уманський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, кафедра рослинництва.
Провідна установа: Львівський державний аграрний університет Міністерства аграрної політики України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 10 ” квітня 2007 року о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 71.831.01 при Подільському державному аграрно-технічному університеті за адресою: Україна, 32316, вул. Шевченка, 13, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Подільського державного аграрно-технічного університету.
Автореферат розісланий “ 6 ” березня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Гойсюк С.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До основних причин, що зумовлюють значне варіювання врожайності гречки, крім кліматичних чинників, належить відсутність малоенергоємних моделей технологій її вирощування з підсиленим використанням елементів біологізації процесів виробництва.
Поява нових сортів гречки та ефективне використання їхнього генетичного потенціалу потребують удосконалення агротехнічних заходів вирощування. Крім того, для пошуку шляхів енергозбереження важливим було виявити зв’язки між такими факторами як припосівне внесення нетрадиційних джерел живлення, норма висіву, спосіб сівби та продуктивність різних сортів гречки, що в умовах реформування земельних відносин та енергетичної кризи набуває особливої актуальності.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження, результати яких викладені в дисертації, виконувались відповідно до тематичних планів Науково-дослідного інституту круп’яних культур Подільського аграрно-технічного університету та темою: „Селекція на високу і стабільну продуктивність адаптованих до мінливих умов вирощування високоякісних сортів гречки та розробка енергозаощаджуючих технологій їх вирощування і збирання для умов південно-західного регіону України” (номер державної реєстрації – 0101U003326).
Мета і завдання дослідження. Мета досліджень – наукове обґрунтування формування врожаю та якості зерна гречки залежно від припосівного внесення добрив, способів сівби та норм висіву і встановлення їхніх оптимальних параметрів для сортів, що вивчались.
Задачі досліджень – вивчити вплив припосівного внесення добрив, способів сівби, норм висіву різних сортів гречки на:
– польову схожість і виживання;
– сортову реакцію гречки та процес формування фотосинтетичного апарату в онтогенезі рослин;
– особливості формування елементів структури врожаю;
– рівень зернової продуктивності і якості урожаю гречки, та оптимальне їхнє поєднання;
– економічну та енергетичну ефективність елементів технології вирощування гречки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ГРЕЧКИ ЗАЛЕЖНО ВІД СОРТОВИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ І ЕЛЕМЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ В ПІВДЕННО-ЗАХІДНОМУ ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок